• ahahahahahaha web sitesindeki "ben kimim" adlı bölüm enfes bilgiler içeriyor. noktasına virgülüne dokunmadan aynen aktarıyorum. (zaten nokta virgül falan da yok yazıda)

"19/0591978 istanbul doğumluyum. 90-64-90 vucut ölçülerim boyum 1.78 altı senelik mankenlik yapıyorum. ilk defileme more more de çıktım. ilkokulu eczacıbaşı, orta-lise özel ortadoğu kolejinde ingilizce okudum. seyahat etmeyi kitap okumayı,ata binmeyi, yüzme, tenis özellikle hayvan sevgisi çok yoğun evimde papagan, muhabbet kuşu, kedi köpek bakıyorum. kadir inanırla derman bey dizisinde rol aldım."
  • ibrahim tatlıses'le arasında geçenleri unutmak için hafızasını sildirecekmiş. bir an için aysu baceoğlu ve ibrahim tatlıses'in başrollerini paylaştığı bir eternal sunshine of a spotless minddüşündüm ve bu kötü fikri unutmak için ben de beynime format attırmaya karar verdim.

http://www.milliyet.com.tr/…yas06.asp?prm=0,7579852
  • sibel turnagöl'ün sunduğu kardelen programını canlı yayında terk eden kadın..

medyum olduğunu, büyü bozduğunu söyleyen adam konuşmaya ve "müşteri potföyüm,vs." laflarını da kullanarak kendi reklamını yapmaya başladığı andan itibaren rahatsızlığı yüzünden ve cümlelerinden anlaşılmış, "bu beyefendinin programda yeralacağını bilmiyordum, insanlar büyüden değil allaha edecekleri dualardan medet ummalı" benzeri cümleleri söyleyip stüdyoyu terk etmiş kadın..

sözkonusu beyefendi de, bu durumu hiç üstüne alınmadığını, sabahtan beri başka programlarda da yer aldığını, hakkında hürriyet'in haber yaptığını özellikle belirtip, aysu hanımın albüm çıkarttığı için kendi-medyumun- ününü kullanıp reklam yaptığını, kendi sayesinde şimdi tüm magazin programları ve ana haberlerde yer alacağını belirtti..

işin acı tarafı, sibel turnagöl de "medyum" un bu görüşünü onayladı..

"ben büyü yapmıyorum, sadece görüşüyorum, konuşuyorum, muhabbet ediyorum, ankara'da ofisim var, bende de bunun ücret tarifesi var,vb" cümleler kuran bu adam, hangi sıfatla işyeri açabiliyor?
    nasıl bir danışmanlık şirketidir bu?

(bkz: alo rtük)
  • kendisine secim tarihi soruldugunda once 11 diyen ve sonra 16 kasimda karar kilan, ardindan ahmet necdet sezer'in basbakan oldugunu beyan eden, akabininde gelen "cumhurbaskani kim peki?" sorusu uzerine kafasinin cok karistigini soyleyen televole canlisi.
  • bir röportajında yeni çekeceği şarkının klibinin ,petek dinçöz'ün klibi ile aynı olması hakkında (petek dinçöz'ün klibinin daha önce tamamlandığı halde) şöyle bir yorumda bulunmuş kişidir;

- yani beni taklit etmesine inanamıyoruum.. allah insanlara zeka filan vermiş di mi ? yaratıcı olması lazımdı yanee

(..ve şimdi bir şey düşünmenizi istiyorum.petek dinçöz'ü bile gözünüzde sempatik hale getirebilecek bir şey..)
  • çıkardığı "hadsiz" isimli albümü bir yıl içinde iki yüz adet satarak en az satanlar sıralamasında birinci olmuştur. üstelik albümün yirmi bin basılması da ayrı komedi...
  • kendisi için bir twitter hesabı var ama dudakları için de ayrı bir twitter hesabı açmalı. şimdi burda çemçük demek istemiyorum ama o dudaklar nedir öyle yav. su içerken kenardan akıyordur, banyo yaparken sabun kaçıyordur, uyurken sinek giriyordur. yazık ya.
  • popüler olmak adına rol çeken manken, şarkıcı, türkücü, şair, ozan.

abartmadan bugün tanışma şerefine eriştim. cahil kadın triplerinden ziyade aklı başında bir hali vardı. belkide ortamın onu takmıyor oluşu zekasına vurmuş olabilir bilemem. bildiğim tek şey, diri bir vücuda sahip oluşu.
  • "....aysu baceoğlu, los angeles'ta hafızanın istenen kısmının silindiği bir hastane olduğunu ve amerikalı birçok ünlünün bu hizmetten yararlandığını söyledi. türkiye'den hafızasını sildiren ilk ünlü olmak istediğini belirten baceoğlu, “çok sevdiğin ve kaybettiğin insanların acısıyla yaşamak gelecekte de zarar veriyorsa, bu yapılmalı. öğrendiğim kadarıyla bu işlem yapılırken psikolog hayatının mutlu ve acılı anılarını anlattırıyor. daha sonra istenen bölüm hafızadan siliniyor. tatlıses ile ilgili bölüm de böyle silinebilir. herkesin unutmak istediği birkaç isim vardır'' dedi."

birkaç dakika sonra...

"..pasta yapan aşçılara eşlik eden mankenlerden aysu baceoğlu, standtaki elma şekerini alarak nasıl yenildiğini gösterdi."
  • tekrar popüler olmak adına ona buna saran, olmayan şeyleri gündeme getiren bir ablamız. bir de hep merak etmişimdir bu kadar zaman hiçbir şey yapmadan nasıl böyle geçinebiliyorlar? ben de bu tarz ablaların mesleklerinden istiyorum, yolları düzgünse tabi... ilginç...

edit: kendisine bir haberim var, ben yazana kadar 8 aydır kimse hakkında yazı yazmamış. ilham verici.
hesabın var mı? giriş yap