şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
1810 entry daha
 • kendisi şu an dubai de yaşıyormuş. sabır taşı olsa çatlar bir yerde kendini gösterir, bir açıklama bir şey yapardı. kayboldu gitti.
 • plato'nun 10 kitaplık republic eserinin 6.kitabındaki sokrates ile ademantus arasında geçen bir diyaloğa gönderme yapan ünlü düşünür.

  (bkz: #91024796)
 • hayatta cok özlediğim 3 -5 bir şey var, bunlardan birisi de bağdat caddesi'nin eski günleri. ne zaman sağda solda aysun kayacı lafı duysam, sözlükte baslıgını görsem serbest cağrısım yapıyor direkt eski günlere ısınlanıyorum kafadan. aysun'a seslenip özledik reis nerlerdesin dön gel, gittin gideli cadde yetim kaldı, kaldırımların boynu bükük diye selam cakmak istiyorum. sanki aysun türkiye'ye dönse ve yine buralarda salınsa biz de eski günlere dönecekmisiz gibi bir his var icimde. oysa ne sacma değil mi? yok öyle bir sey, cok uzak artık o günler, bitti. sadece ben hala kabullenemedim iste aq.

  ayrıca, aysun'un ortadan kaybolmasına sasıranlar biraz eski röportajlarına göz atsalar anlarlar neden oldugunu. hala sasırmanız falan komik. o cok bi bok sandıgınız söhret denen belayı sevmedi ve normal bir vatandas gibi yasayabileceği diyarlara cekti gitti iste. size kalsa bu kız hala ortalarda dolasıp magazine malzeme olmalıydı. instagramda yasamalıydı ve bakın az önce uyandım, yerseniz nofilter nomakeup but still fuckable durumdaydım selfieleri basmalıydı. bana kalırsa bu kadar kenafir gözlünün oldugu yerde en güzelini yaptı ortadan kaybolmakla. yani gidisini cok iyi anlıyorum da sadece minnos ev kediliğine yaptıgı dikey gecisi tatsız buldum biraz, fakat gönlünden gecen buymus demek ki, bize de saygı duymak düser diyorum.

  neyse, entryi toparlamam lazım o yüzden sevgi taneleri ve öpücükler gönderiyorum sana aysuncum, umarım cok mutlusundur.
 • son yirmi yılda en çok mağdur edebiyatı yapan güruh tarafından sırf düşüncesini açıkladığı için mağdur edilmiş linç edilmiş kişi.
  sürekli mağdur edebiyatı yapan islamcı güruh her konuda başkalarına baskı yapma hakkını kendinde görüp beğenmediği düşünceler üzerine hemen liberalleri de yanlarına alarak linç kampanyası başlatıp binlerce kişiyi bu ülkede yaşayamaz hale getirdi.
  aysun kayacı ne yaptı? sadece düşüncelerini söyledi.
  işte islamcılar ve liberallerin demokrasi anlayışının sadece yalakalık ve paradan ibaret olduğunun bi güzel kanıtıdır aysun kayacı benim için.
  ama bir daha yemeyecek bu halk.
  öyle dizilerde öcü gibi gösterip kafasında çuval ile gezmekle suçlayıp yine aynı noktaya getiremezler.