• "biz boyfrendimle ekşın filmlerini seviyoruz yani anlatabildim mi?"
    triplerinde bir hatun.
  • beylerbeyinin pasaklı kızı, babasından utanan ve reddedilmiş evlat
  • sabah'taki röportajindan bazi ilginç noktalar:
    sabah: sizin için anlami olan bir şarkı?
    aysun kayacı: bütün yalnız insanlara bakın, yalnız geldiler, yalnız öldüler. onlara bir kez bakın, nereden gelip nereye gidiyorlar. {bu bana eleanor rigby'yi hatirlatti feci şekilde, belki direk ondan bahsediyordur, belki de ondan yürütme bir şarkıdan, herşekilde +}

sabah: sevgilinizi başka biriyle yakalasaniz ne yapardınız? {mankenler için salak soru}
    aysun kayacı: ilgilenmezdim. {hmmm}

sabah: bir filmde başrol oynasaydınız hangi filmde rol alirdiniz?
    a.k: charlie'nin meleklerinde cameron diaz'in rolunu oynayabilirdim.

sabah: sizce özgür kız ve tarkan'ın sonu ne olacak?
    a.k: bence ilginç bir son olacak. özgür kızın sevgilisi ile tarkan aşk yaşayacak. {dumur. erkek erkeğe? yürü be}

sabah: kullandiğiniz parfüm?
    a.k: angel.
  • bir manken örneği.çok ukela tavırlar sergileyen bir şahıs.
  • dudaklarini buzme amacli kasarken komik gozuken hatun. oysa ki birak hem dudaklarin rahat etsin hem biz rahat edelim.
  • makyaj gereksinimi olmadan da guzel olabilen bir insanmis ben bugun bunu gordum.
  • hani çocuklar dudaklarını öne doğru çıkarır ve titreterek tükürükler saçar ya...her an o haltı yiyecek gibi duran manken...hayır hayır...fotomodel...bilmiyorum ne olduğunu
  • turkiyenin en duzgun ve guzel mankeni. bedri baykama modellik yapmis, hatta paristeki sergisinde de yer almistir. buna ragmen iyi bir televole malzemesidir.
  • passaparola'da "aptal sarışın" imajini hem destekleyen hem de beklenmedik cevaplar çıkararak "aysunuma bak be!" nidalari attiran manken... öyle ki güler kazmaci'dan daha fazla puan almiştir yaklaşik eşit şartlarda...
  • artık yengemiz
    (bkz: beşiktaş)
hesabın var mı? giriş yap