şükela:  tümü | bugün
  • leave aysun reyiz alone :(
    saka bi yana yasina gore hala gayet iyidir
  • türkiye kariyerini zirvede bırakıp giden bir kadındır, şimdi nasıl göründüğü değil zamanında nasıl öngördüğü önemli bence.
  • unlu turk dusunur, siyaset ve toplum bilimcinin gayet guzel son halidir. bilmem farkinda misiniz bilmiyorum ama kadin 43 yasinda.

kadin oyle bir soru sordu ki bugun bile gonul rahatligiyla evet diye cevaplanamiyor.
  • beğenmeyen körler bi de şu açıdan baksın

sabahtan akşama magazin programı izlesen daha güzeline denk gelemezsin lan

hem biz onu fiziği için değil zihnimizi aydınlatan teoremleri ve devrimciliği için sevdik.

haber sitesinden aynen alıntılıyorum:

"yeditepe üniversitesi, tarih bölümünde eğitim gördü, 27 mart 2008 tarihinde söz konusu programda, george orwell'in hayvanlar çiftliği (roman)'ında yer alan: "bu ne biçim demokrasi? benim verdiğim oy ile ayak takımının, dağdaki çobanın oyu eşit olabilir mi?" sözleri yüzünden adıyaman ve ilçeleri dayanışma derneği başkanı şükrü orak ve avukatı hacı orhan tarafından hakkında suç duyurusunda bulunulmuş ve "basın yoluyla hakaret" suçundan türk ceza kanunu 301. maddesinden dava açılması istenmiştir."
    ----------------------
    kadından şikayetçi dayıların birinin adı "şükrü", ötekisi "hacı" mk. daha burdan anlamalıymışız davasında haklı olduğunu..

o günlerde yanında durup yalnız olmadığını hissettirseydik belki hiç gitmezdi ve senelerce hülya avşar'ın jüri olduğu, müge anlı'nın buzdolabı gibi suratıyla cinayet kovaladığı saçma programlara maruz kalacağımıza kendisinin sunduğu çeşitli programlarla evimize daha çok ışık/neşe girebilirdi, bu hata yüzünden sizi bilmem ama ben kendimi affedemiyorum a dostlar

gelse aday olsa ağzını dahi açmadan meral mommy kadar oy alırı var. yeni cb aysun kayacı olsa iç siyaseti bilmem ama dış siyasetteki imajımız danimarka'ya denk bir yere oturur, lan bunlar devrim mi yaptı lan? der herkes, ab bile kapımızda yatar.
  • queen is back
  • halâ çok güzel.

ben ki; tanıdığım, gördüğüm, bildiğim, iletişimim olan estetikli bir sürü kadınla karşılaştım. hiçbiri aysun kayacı'nın eline su dökemez.
  • abazanlığınızın da ta a.k son haliymiş, şuymuş buymuş. son derece akıllı, yardımsever biridir. mutluluğu daim olsun.
hesabın var mı? giriş yap