• sadece e-maille kayıt olabildiğiniz, haftada bir şahane detaylı komik bir sms yollayıp kaç litre süt istediğinizi soran, ertesi gün kapınızda pırıl pırıl, kapalı pet şişeler içinde gelen taptaze sütlerle sizi mutlu eden sütçümüz... sütü kaynatınca çıkan kaymak 3-4 gün yetiyor... http://aysunthesutcu.blogspot.com/
  • aysun sokmen.
    isi gucu birakip, bir ciftlige yerlesip inek yetistirmeye baslamis.
    sutleriyle tanistiktan sonra, cocukluguma dondum.
  • kısa bir süreyle evlere teslimi durdurmuş diyolladı. ne oldu başlamış mı tekrar dağıtıma.
  • su siralar ciftliginin yanindaki arazi satisa cikmis olan sutcu.
  • interneti aktif kullanan, en az bir blog sahibi anneler tarafından da özellikle tercih ve tavsiye edilen sütçü.

bu kadar popüler olmayı neye borçlu bilemiyorum ama kendileri ile 10 marttan beri mail üzerinden görüşüyorum. henüz kapıma süt getirip getirmeyecekleri konusunda net bir cevap vermediler. aysun hanımın kendisi ile değil de onun adına çalışan biri ile muhatap oluyorum. hayır sanki haftada 5 kilo süt istemedik de kız istemeye gittik kapılarına, bir aydır neyin kararını veremediler anlayamıyorum.
    bizi kimden duydunuz, ön kayıt işlemi yaptım, adresiniz rotamıza uygunsa, referansımız şunlar...

umarım bu kadar prosedürden sonra bir hayal kırıklığı yaşamam.
  • 5 senedir sut (yogurt ve peynir) ihtiyacimizi karsilayan muhtesem insan.
  • cuma ve cumartesi teslimatlarini durdurmus sutcu :(
  • tarım ahlakını ve tarım disiplinleri bu kadar incelemişken, uygulamışken, birleşmiş milletler çiftliği gibi bir geliştirme yapmışken, apolitik olduğunu hayal ederek sadece ve sadece gönlen, aşkla tarım bakanlığı yapmasının çok iyi bir hareket olacağını düşündüğüm kadın girişimci.
    en azından ilgili komitede olur, istanbul'dan geri dönmek isteyen çiftçilerin ömrüne ömür katacak aksiyonlar alınır.

incelemek için:
    http://www.hayalimbiciftlik.com/8bin100-projesi/
  • kadın girişimci olması hasebiyle ortaya koyduğu misyonu ve kendisi çok hoş.
    markasının helenistik olması her şeyden öte başarılı olacak bir iş için gereklilikleri yerine getirmiş.

tv programındaki diyalog sayesinde aşık etti beni kendine...:)

-diğer sütlerden farkınız nedir?
    -diğer sütler ?!.!-&-!/ -!/&/
    (vizyon süper)
  • aysun the sütçü ismiyle organik ürün satmak. tam bir türkiye klasiği.

bu eğitimli beyaz yakanın herşeyi terkedip yeni bir hayat kurmalarına lafım yok. sorun bu yeni hayatı o nefret ettikleri eski alışkanlıklarla pazarlamaları.

bugün tüm sahil beldeleri , otantik köyler bu insanlarla doldu taştı. bu kişilerin açtığı restoranlardaki fahiş fiyatlı menüler, sattıkları beş katı pahalı otantik ürünler, buldukları özgün isimlerle gittikleri yeri ne kadar da kendilerine benzetiyorlar.
hesabın var mı? giriş yap