şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ali ağaoğlu'nun imam nikahlı eşi.

  http://ekonomi.milliyet.com.tr/…1511235/default.htm
 • şahsımı twitter'da takip eden şahsiyet. sebebi nedir bilinmez tabi.
 • twitter'da beni takibe alan kişi. çok uzağa gitmiyordum halbuki.
 • beni neden takip ettigini dusunmek bile istemedigim kisi. kesin fake hesap.
 • ali ağaoğlu'nun ortanca hanım diye bahsettiği kadın. inşaat sektöründe faaliyet gösteriyormuş ve ali ağaoğlu'ndan 1 çocuğu varmış. kendisi durumundan memnunsa bize ilişkisi hakkında yorum yapmak düşmez ama çok eşliliği kamuoyuna bu kadar açık yaşayıp normalleştirmelerini kabul edilemez buluyorum.
 • ayşe arman'a röportaj vermiş

  seviyorum böyle kadınları. ayşe arman defalarca cevap aldığı soruları anlamamış gibi histerik bir tarzda tekrar tekrar sorarak zihninde aşağıladığı bir kadını ezmek için çırpındıkça kadın gayet net sabırla cevaplamış ve takmamış bile.

  muhafazakar toplumun ne diyeceğine kulak tıkayıp özgür cinsel yaşamı seçince alkışlayan kitle istiyor ki onların ne diyeceğine bakarak kendini kısıtlasın insanlar.
  fuckbuddy, swinger, friends with benefits, one night stand, her türlü cinsel fantezi, bdsm, sperm bankasından çocuk vb. hepsi özgür irade, hepsi saygı duyulması gereken modern cinsel yönelimler ama ikinci eş alınca vay yobaz vay aşağılık bir kadın bunu nasıl kabul eder :( niye? çünkü islami çağrışım yapıyor.

  neyse kadın cevabını vermiş zaten. ayşe arman da modern geçinmeye devam etsin. senin gibi olmayana aşağılık gözüyle bakmaya devam ettikçe pabucumun modernliği o.
 • bugünkü hürriyet gazetesi'nde ayşe arman'a röportaj vermiş kişi, nam-ı diğer ali ağaoğlu'nun ortanca hanımı.

  aslında adamın aynı anda 3 kadınla harem hayatı yaşamadığını, ilişkilerinin 10 sene önce bitmiş olduğunu tekrarlamasına karşın ayşe arman'ın ısrarlı sorularına sabırlı cevaplar vermiş, tek derdinin maddiyat olmadığını da defalarca belirtmek zorunda kalmış kişi.

  kendi normlarına uymuyor diye bir insanın yaşadığı ilişkiyi aşağılamaya, onu güçsüz/iradesiz veya para düşkünü olarak göstermeye çalışan sözde modern ayşe arman'a güzel cevaplar vermiş.
 • 48 yaşında olmasına, yani artık yaşlı bir kadın olmasına rağmen kardan beyaz gelinliği giyememiş kadındır.

  para herşey değilmiş gerçekten..
 • ayşe arman röportajında derdinin "kardan beyaz" (o ne demekse artık, bi ara da "kırık" beyaza takmıştınız malum ) gelinlikle falan işi olmayan bir kadın olduğunu anlatmasına rağmen bu toplumda zor anlaşılacak kişi. parasını işini gücünü çok çok önceden yoluna koymuş hayatına bakıyor kadın işte.