• ali ağaoğlu'nun imam nikahlı eşi.

http://ekonomi.milliyet.com.tr/…1511235/default.htm
  • şahsımı twitter'da takip eden şahsiyet. sebebi nedir bilinmez tabi.
  • ayşe arman'a röportaj vermiş

seviyorum böyle kadınları. ayşe arman defalarca cevap aldığı soruları anlamamış gibi histerik bir tarzda tekrar tekrar sorarak zihninde aşağıladığı bir kadını ezmek için çırpındıkça kadın gayet net sabırla cevaplamış ve takmamış bile.

muhafazakar toplumun ne diyeceğine kulak tıkayıp özgür cinsel yaşamı seçince alkışlayan kitle istiyor ki onların ne diyeceğine bakarak kendini kısıtlasın insanlar.
    fuckbuddy, swinger, friends with benefits, one night stand, her türlü cinsel fantezi, bdsm, sperm bankasından çocuk vb. hepsi özgür irade, hepsi saygı duyulması gereken modern cinsel yönelimler ama ikinci eş alınca vay yobaz vay aşağılık bir kadın bunu nasıl kabul eder :( niye? çünkü islami çağrışım yapıyor.

neyse kadın cevabını vermiş zaten. ayşe arman da modern geçinmeye devam etsin. senin gibi olmayana aşağılık gözüyle bakmaya devam ettikçe pabucumun modernliği o.
  • beni neden takip ettigini dusunmek bile istemedigim kisi. kesin fake hesap.
  • ali ağaoğlu'nun ortanca hanım diye bahsettiği kadın. inşaat sektöründe faaliyet gösteriyormuş ve ali ağaoğlu'ndan 1 çocuğu varmış. kendisi durumundan memnunsa bize ilişkisi hakkında yorum yapmak düşmez ama çok eşliliği kamuoyuna bu kadar açık yaşayıp normalleştirmelerini kabul edilemez buluyorum.
  • twitter'da beni takibe alan kişi. çok uzağa gitmiyordum halbuki.
hesabın var mı? giriş yap