• edebiyata meraklidir kendisi. entrylerini bulunuz okuyunuz.
  • bir cümle üzerine çatır çatır tartışılabilen bir insanmış. ben bunu gördüm. türkçe ve türkçecinin dostu, fıratpen gibi bir adam.
  • ankarada faliyet gösteren bir firmadır. otogaz dönüşümü ve tarım makineleri ithalat ve ihracatı ile uğraşır. otogaz dönüşümünde omvl ve lovato markalarının türkiye ana dağıtıcısıdır.
  • kendisini uzaktan görmüşlüğüm vardır, gripin'in solisti birol namoğlu'nu anımsatır. tez savunmamdan önce danışmanımın tezini okutturduğu kişidir. oldukça sağlam bir tez yazdığı için oldukça sağlam bir tebriği hak ediyor, bence.
  • ay gibi guzel ve tok anlamina gelen bir erkek ismi*
  • yaklaşık 5 yıldır bana hem öğretmen hem abi olan kadim dostumdur. kendisiyle paluda çay içip senfoni saatini beklemek ayrı keyif, little brothersta goygoy yapmak ayrı eğlenceli, gizemlide bira içip dertleşmek ayrı anlamlıdır benim için.

entellektüel birikimiyle, sivri diliyle, yaratıcı küfürleriyle, müzik zevkiyle ve en önemlisi mizahıyla benim için adeta bir idoldür.
  • heyhat ! o güzelim isim-soyisim kombinasyonuyla bir chp iktidarına denk gelemedi ...
    muhabbetini özletti .
    diğer bir kendini özleten için (bkz: behzo)
  • hakkında ne yazsam, karakterinin güzelliğinin yanından geçemeyecek kadar boş duracağını bildiğim için hakkında daha önce yazdığım entryleri sildiğim yazar. 2005'ti sanırım tanıdığımda... tarihini de hatırlamıyorum tam olarak. ama iyi ki tanımışım dediklerimden. edebiyatı da o sevdirdi bana. güzel üslûbu, yerinde sözleri, mesafesi, duruşuyla gözümde değeri bitmeyecek adamlardan. uzak olabilir, göremeyebilirim... ama hamuru sağlam kimselerden. keşke gelse istanbul'a da, seven arkadaşlarımla beraber görsek kendisini.
  • hayatımda çok az kişiye saygı duyarım. gerçekten sayısı bir elin parmağını geçmez. severim herkesi. -zaten vıcık vıcık sevmelerim yüzünden geldi başıma ne geldiyse-

severim ama, bu saygı duyduğum insanlarla muhabbet etmekten çekinirim. arada hal hatır sorarım. böyle uzaktan uzaktan izlerim. imrenirim. özenirim. takdir ederim.

bu adam onlardan biri.

çoook uzun zaman önce tanıdım kendisini. birileri hakkında yorum yapabilecek ya da insan karakter analinizi kasabilecek kıvamda değildim ama o zamandan beri hayranım işte. bildiğin hayranım.

iyi ki var. var olsun.
  • güzel tartışabilen insan. sözlüğe geldiğimden hemen sonra "dakika bir, gol bir" şeklinde hoş muhabbetini benden esirgememiş kişi. bir çok insanın aksine, salyalarını saçmadan konuşmayı bilen birisi. umarım seviyeli tartışmalarımız kendileriyle devam eder.
hesabın var mı? giriş yap