şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: bogazici endustri) bolumun istatistik hocasi.. sinavlarda hersey aciktir ancak bakar bakar durursun.. super zeki, ancak anlatma/ogretme yetenegi olmayan hocamiz..
 • prof. olmus, super zeki sabanci universitesi hocasi. ancak hala d- diye bir notun sabanci universitesi not sisteminde yer almadigini ogrenememis yuce sahsiyet.
 • interpro bilişim ödüllerinde ar-ge çalışması kategorisinde projesiyle finale kalıp daha sonra da 1. olup büyük ödülü almıştır. finaldeki rakibi de yine sabancı üniversitesinden berrin yanıkoğludur.
  ayrıca uluslararası başarı kategorisinde de büyük ödülü vistek şirketi adına aytül erçil almıştır.
 • geçtiğimiz sene içerisinde istanbul rotary kulüplerinden biri tarafından yılın bilim kadını ödülüne layık görülen hocamız..hakettiği için aldığına inancımız sonsuz..gerek lisans derslerin gerekse lisansüstü derslerde takdir edilesi bir hoşgörüye sahip..yok sınavı geç teslim ettiniz, yok ödevi yarım verdiniz pek takmaz..notsal konuları asla öne çıkarmaz..derslerin içeriği gereği olsa gerek genelde take home olur sınavları..sırf iyi niyetinden, öğrenciler puan alabilsinler diye zor soruların yanında cevapları internette olan sorular da verdiğine inanıyorum ben..
 • bin tane işi aynı anda yapabilme kapasitesine sahip, sevimli ve zeki sabanci universitesi öğretim görevlisi. kendisiyle phd comics serüvenleri yaşamanız işten bile değildir. zorla ofisinde bulur, serotonininiz tavan yapmış şekilde içeri girer konuşmaya başlarsınız. kendisi sizinle konuşurken bir taraftan mail de yazar, bilirsiniz bu garip değildir çünkü zaten bunu yapmıyorsa bir sorun var demektir. ama tam bu sırada cep telefonu ve ofis telefonu çalmaya, kapısından içeri de sizden hariç insanlar doluşmaya başlar. her 5 ziyaretimden birinde bu durum tamamiyle, ikisinde kısmen, üçünde hemen hemen yaşanmaktadır. ama bu kadar meşguliyetin içinde eğlenmesini de bilir ve gayet sosyaldir. aytül erçil olunmaz aytül erçil doğulur.
 • bu geceki boğaziçi üniversitesi'deki icpr resepsiyonunda etrafa neşe saçan icpr 2010'u organize edenlerin başında gelen tatlı hoca.
  hatta sahneye çıkıp şarkı bile söyledi.
 • türkiye'de ve dünyada yapay görme üzerine en donanımlı bilim insanı.

  http://www.ankarapatent.com/…-girisimci-aytul-ercil

  http://www.ntvmsnbc.com/id/25197348
 • türk kadını tarafından model olarak alınması hatta klonlanması gereken süper hatun.