şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yonca evcimik'in harcadıklarından...

  8 15 vapuruyla, aboneyle dans ettirmişti çocuğu...
 • yillardir bir türlü sahnelerden kopamayan, denemediği imaj kalmayan ( çocukların şirin ablası yoncimik, seksi vamp kadın yoncimik, sezen aksuvari popdivasıtripli yoncimik vs vs vs) sevgili popçumuz yonca evcimikin kliplerinde dans eden, bir dönem çıtır kızlar ve birkaç iyi adam olarak isimlendirilip sahalara sürülen arkadaşlarımızdan biri özellikle dikkatimi çekmiştir. sarışın coni...tabi bu durum akla gerçek kesit ve sarı bıyık vakasını getirir. nasıl sarı bıyık gerçek kesitte parlayıp kendini hollywood da bulduysa, bu sarışın coniden de benzer bi patlama bekledik yıllarca. ama hayır, bu forma ona birkaç numara büyük geldi, birkaç iyi adam vakaasının ardından başka bi olayını göremedik. sessiz geçen birkaç yılın ardından bugun yonca evcimikin yaptığı potpuri klibine rastladığımda, yine arkada dansedenlere gitti gözüm ve bir de ne göreyim? tüm kadro yeni ama sarışın coni hala orda! aralarında en iyi danseden o tabi, ve yoncadan sonra en çok görüntüsü olan eleman da o. bi nevi abi olmuş ordakilere. ama bu nereye kadar böyle sürer, üzerinde y,o,n,c,a harfleri olan t-shirtler giyerek insan kaç yaşına kadar kliplerde oynar gibi sorular aklımda cirit atıyor, o ayrı.
 • vitiligo hastasıdır kendisi...
 • kendisi türkiye milli dans takımımızın bir üyesidir.
  (bkz: koş süreyya)
 • levent erim ilen ozlem savas' in sundugu abuk sbauk bir yarisma vardi vakt-i zamaninda, orda da gorevli host lardan biriydi kendisi.
 • dans mafyasının önde gidenidir. dans yarışmaları düzenler, sevgilisini, kardeşini, amcasını, yeğenini, babaannesini, tanıdık kim varsa hepsini dereceye sokar, diğerleri bakar. bu yarışmalara katılmaya gerek yoktur, sonuç zaten bellidir.
 • ülkemizin az sayıdaki "boyband"lerinden biri olan "birkaç iyi adam"ın üyelerindendir. yonca evcimik'le uzun süreli bir sözleşmesi olduğundan, her klipte başrollerde yer almıştır. acıbadem'de bir body building salonunda dans dersleri verir. kalamış murphys'de, her salı, latin gecesi düzenler. arasıra dj kabininden "salsaaaa...riccccoaaaa" şeklinde çığırır. zaman zaman düzenlediği showlara kendini fazlasıyla kaptırır ve hazır seyirci bulmuşken 5 dakika yerine, 45 dakika pisti meşgul eder.
 • türkiyedeki en yetenekli dansçılardan biridir kendisi.birkaç hafta önce salsada dünya birincisi olmasına rağmen ülkemizde dans pek önemsenmediğinden özel olarak dansla ilgilenenler dışında bunu duyan çok insan yoktur.
 • partneri duygu uraldır