şükela:  tümü | bugün
  • fettullah hoca'nın şifreleri ve sarı lacivert öfkeli adam aziz yıldırım kitaplarının yazarıdır. ayrıca cumartesi günleri saat 10:00 ile 11:00 arası yön radyoda üvercinka adlı edebiyat programını sunar. çok güzel şiir okur.
  • sözcü gazetesinde birbirinden önemli yazılar yazmakta olan gazeteci yazar.

fetö terör örgütünden tutun da abd'nin türk siyaseti ve devleti içinde ne kadar etkili olduğunu belgelerle yazıyor.
  • şu anda fox tv'de çalar saat'in konuğu. ilginç nokta tespitleri ve fetö davalarını en ince ayrıntılarına kadar irdelemiş bir araştırmacı gazeteciliği var. eğer şu ülkede hala bilgi dolu, okuyan insanlara inancımı yitirmediysem böyle güzel insanların varlığındandır.
  • dünyayı rokefellerler yönetiyor bizi aşı yapıp hasta ediyorlar temalı bir soner yalçın kitabında baş rol oynuyor. cemaatçileri araştırmaya devam etse daha iyiymiş.
  • 6 şubat 2020 chp'nin cnn türk boykot kararına katılmayan sözcü gazetesi yazarı. şu an cnn türk'te 5 tane akp'li gazeteciyle (biri nedim şener ama artık onu da iktidar yanlısı kabul etmekte fayda var) birlikte yayında.

hedef göstermek değil amacım ama yani insaf yahu 1 gün oldu.
  • cnn türk boykot edilmeye dün baslandi.

muhalefet tarafında kimse cikmayacakti.. ilk defa demin gördüm bu vatandaşı.. sözcü'de çalışıyormuş..

muhtemelen diğer muhalifler dik durunca " sözcü gazetesinde çalışıyor, sözcü muhalif bir gazete olduğuna göre bu vatandaşı da muhalif kontenjanından çağıralım" dediler herhalde..

bu kişinin söylediklerini zerre dinlemem, bundan sonra da nerede görsem kanal değiştiririm.

kaldı ki sözcü, bu vatandaşla ilişkisini kesmezse sözcü'yu de her ortamda protesto ederim..

ayrıca bu program için kaç para aldığını da merak ediyorum..
  • yandaş değil gercek bir vatanseverdir.

şöyle ki; fetö ile ortağı malum zihniyet kolkola vatanseverlere kumpas kurarken bu duruma ses yükselten cesur kişilerden biridir aytunç erkin.

ayrica chp yönetiminin boykot karari geç kalmiş bir eylemdir, geç kaldıkları bir başka eylem ise10 aralik hareketi mensuplarını ihraç etmemeleridir.
  • oda tv platformunda 'kayda geçsin' adlı yayınlarda emin şirin'le gündemi analiz eden başarılı gazeteci.

ilgiyle takip ediyoruz.
  • üç lafından beşi "liberaller" olan tipik solcu.
  • cnn turk’te karşısındaki profesöre karşı tuhaf tuhaf sorular soran, yorumlar yapan ilginç tip. yok yoğurt ye demiyormuşuz, yok o ortamda iktisatçı da olmalıymış. kim diye araştırdım sakarya üni turizm otelcilik , açıköğretim işletmeye tamamlamış , tüm türkiye bu adamı dinliyor korona karantinasında. vay arkadaş.