şükela:  tümü | bugün
 • uçuş eğitimi videolarında sağa sola sallamasa daha keyifle izleyeceğim adam. sanane abi, sen öğret işine bak. bazı durumlarda üslubunu fazla bozuyor.

  bununla beraber işi gerçekten hakkını vererek öğrenmiş. lakin uçağın dinamikleriyle beraber işin pilotluk kısmına daha çok özen göstermeli. uçuşların manuel aşamalarını pek yeterli bulmuyorum.
 • çeşitli uçaklarla ilgili bilgilendirici videolar çeken, cruse aşamasında bilgi vermediği zamanlarda da boş boş konuşan bir insan.
  2. defa duyduğum için bu entryi yazmak zorunda hissediyorum. ki ilkini söylediğinde yanında airbus a330 pilotu vardı ve pilot abimizden bu konuda hiçbir itiraz gelmedi.
  boeing 737 max'lerin düşme sebebini 60 yıl geçmiş olmasına rağmen aynı overhead panele sahip olmasına bağlıyor. max'i ve overhead paneli görünce demiş ki bu uçak olmaz.
  yok artık ebenin...
  ben bunu yazarken 738 pilotu olduğunu belirten bir şahıs da boş boş konuştuğunu söyledi.
  takipçilerine tavsiyem bilgi verdiği sürece dinlenebilir. işin içine yorum girdiği an duyduklarınıza kulağınızı kapatın.

  ufak bir ekleme: bir de bazı eklentileri "ödünç" kullandığını söyledi. bunu "ödünç" kelimesiyle yumuşatmak yapılanın hırsızlık olduğu gerçeğini değiştirmez.