şükela:  tümü | bugün
  • kendileri soyle tanimliyor "team, su ana kadar olusturulan en guclu turk siber savunma ve saldiri platformudur... aramizda turkiye'nin ve dunyanin en iyi coderlari bulunuyor... platformda farkli gorev gruplari var. saldiri timimiz, ozel sanal harp timimiz, strateji grubu, ar-ge sorumlusu, program gelistirme ve uretme grubu vb" vay be! baska bir ilginc durum da bu arkadaslar, bir resmi kurum tarafindan gorevlendirildiklerini iddia ediyorlar, ama kanun geregi bilgi veremezlermis. hoyda bre! cyber warfare! kalpak hat! anlasilan bu isi de tekstilcilere ve teknisyenlere, buyumus adam olamamis script kiddylere teslim etmek gerekiyor. "belki bir saatte, belki 15 gunde, bir siteyi eninde sonunda indiririz" demisler curetkar tsk hackerlari. yuruyun be koclar kim tutar sizi! (bu arada kimmis ulan o turkiye'nin ve dunya'nin en iyi coderlari bu tiplerin arasinda olan?!)
  • logo'larini gormenin sart oldugu siber sarlatanlik takimi. soyle tarif edeyim. bir rozet dusunun. kirmizi uzerine yukariya bakan beyaz ay yildiz var tsk stili, rozet'in alt cizgisi yildizlarla bezenmis. ve ay'in ustunde kalpakli mustafa kemal ataturk yuruyor unlu pozuyla, ve ay yildizin altinda hafif sibernetik stilde a.y.t. kisaltmasi yer aliyor. bravo!
  • bir de yeminleri olan takim. (aynen sitelerinden copy paste )

türk'ün yaşayış ve hürriyetine, canına, malına ve her türlü anane ve mukaddesatına, her nereden ve kimden olursa olsun vaki olacak tecavüzlere karşı koymak için, kendimi yüce türk milletine adadım.

ölüm dahi olsa verilen her vazifeyi yapacağım. bildiğim, gördüğüm, işittiğim ve bana emanet edilen her şeyi canımdan aziz bilip sonuna kadar muhafaza edeceğim.

gördüklerimi, işittiklerimi, hissettiklerimi ve bana emanet edilenleri hiç kimseye ifşa etmeyeceğim. ifşaatın bir ihanet sayılacağını ve cezasının ölüm olacağını biliyorum.

yukarıda sıralanan hususları harfiyen tatbik edeceğime şerefim, namusum ve bütün mukaddesatım üzerine söz verir, and içerim.

ne mutlu türküm diyene!
  • o kadar milliyetçisiniz de neden adınız ayyıldız takımı değil de ayyıldız team diye sorulması gereken insancıklar.

(bkz: bu ne perhiz bu ne lahana tursusu)
  • http://www.gencturkhaber.com/…p?roportaj=1&id=25807 adresinde bu takim ile yapılmış, "ayt 21.yüzyılın kuvayi milliyesi’dir"gibi sözler içeren röportaj okunabilir.
  • sitede şöyle bir haber bulunmakta
    "türkiye cumhuriyeti sınırları içindeki siteleri hacklemek yasak hackleyen kişilerle hiç bir bağlantımız yoktur. devlet sitelerini hacklemek kesinlikle yasaktır,türkiye cumhuriyetinin cumhurbaşkanına, başbakanına, genelkurmaya, emniyete, mit'e ve devlet görevlilerine eleştiri yazmak kesinlikle yasaktır."
    (bkz: niye ki)
  • yeminimiz var, askeriye gibiyiz (web adreslerinde komutan kadroları falan var), ihanetin bedeli ölümdür, sertiz vs. mealli ciddi söylemlerle bezenmiş bu team'in hackledikleri bir sitedeki beyanatlarıda şöyledir;

"heyyyy ipnalar bana bakin bu memleketi bolemezsiniz adam olun kendi telekomunuzu kurun bu yuce turk devletinin internetini kullanmayin heyyu gidi ipnalar adam olun cebinizdeki ataturkun resmi olan parayi kullanmayin kendinize para basin heyyy ipnalar bana bakin adami hasta etmeyin bu vatan tektir tek kalacak "

heyyu, ipnalar size söylüyorum.. yoo yoo..
  • vatan millet lafları edip isimlerinin sonuna team koyan paçozlar.

(bkz: britanya nin kopegiyim ondan ingilizce yaziyorum)

her hacker da nedense hep vatan uğruna çalışır.

-ya kalk git çay koy, sinirlerim bozuldu

seneler sonra edit: team'ım tim yapmışlar bir aralar team idi.
  • an itibariyle kanal 1 de ki muhabir programinda sanal alemin askerleri basligi altinda bu kisilerle ilgili program yapilmaktadir.adamlarla yapilan roportajda yuzleri gozukmemesine ragmen seslerinden giyimlerinden falan (cengizhan timucin kod adiyla roportaj veren sahis takim elbiseli kravatli vs) en az 25 30 yasinda olduklari anlasilmakta.koca koca adamlar ugrastiklari seye bak ya ayip.
    edit: the hacker kod adli sahista 5 10 dakika icinde binlerce kredi kartini ele gecirebilcegini elde etmekte.dunya hakcer siralamasindada 3.ymus.ne bu ya komedi programi galiba =)
  • script kiddies desem çok dikkat çekecek grup.

günde bir kaç bin siteyi indirmek istesem adreslerini text dosyaya yazmaya vakit yetmez. türke türk propagandası yapmak olarak algılıyorum şu aralar.

ayar almaya açığım. biraz olsun bilgisayar bilgim var.