şükela:  tümü | bugün
  • en sevdiğin arkadaş grubunla kafeden çıkarken karşına çıkar az tanıdık, kaçarsın...

sevgilinle konsere gittiğinde yan kuyruktan coşkuyla sana "naaaabeeeer" der, utanırsın...

işten çıkarken metro çıkışında önünden yürür, kaldırımın karşısına geçer basıp önüne geçersin...

zaten spor salonu, kurs, okul gibi yerlerde karşına çıktıysa hepten yandın...

bir zamanlar tesadüfen aynı ortamda bulunduğun için ilişki kurmak zorunda olduğun kişidir az tanıdık. bu 20 yıllık bir arkadaş, hatta ağabeyin bile olabilir. onlar sana "naber napıyosun" dediğinde "iyi" deyip geçemiyorsun bazen çünkü onun senin güncel yaşantın hakkında hiçbir şey bilmediği gerçeği seni strese soktuğundan mı bilmem ama şöyle bir başlıkları sıralamadan edemiyorsun.

muhtemelen bunların hiçbirini merak etmeyen az tanıdığı da strese soktuğun gibi, senin merak etmediğin konuların açılmasına sebebiyet verebiliyorsun.

köşe bucak kaçıyorum senden az tanıdık. beni kötü hafızamla yalnız bırak. hiçbir şeyini hatırlamıyorum ben senin...