şükela:  tümü | bugün
  • bir arkadaşımın yaşadığı olayı bizzat aktarıyorum ve takipçisi olacağım.

konu benim için çok önemli ve ne yapacağımı bilmiyorum yardımlarınıza çok ihtiyacım var... kızım anaokuluna gidiyor 2 ay önce hostes ablamız değişti. ben çalıştığım için kızımı sağolsun annem alıyor servisten. bugün annemi aradıklarınla yanlışlıkla no tuşuna basmış sonra aynı saatte aynı yerde beklemeye başlamış geldiklerinle yanlışlıkla bastım böyle durumlarda tekrar arayın olur mu dönüş yapamıyorum bu telefondan demiş bunun üstüne şoförle birlikte çocukların yanında bağırmış kızımın çantasını fırlatmış annemin eline doğru... annem hem üzülmüş hem de çocuk etkilenir diye sesini çıkaramamış sonrasında ben saha müdürünü aradım konuyu aktardım görüşeyim bilemiyorum insanlık hali siz de sinirlenebilirsiniz bazen dedi. dedim ki bu cevabı ne ben duymuş olayım ne de siz söylemiş olun yetişkine böyle davranan birisi çocuklara kimbilir nasıl davranır dedim. sonra konuyu teyit için hostesi aradım özellikle sakin oldum annemin yanlış anlayabileceğini de düşünerek aradığım an konuyu sizden dinlemek istedim bugün bir yanlış anlaşılma mı oldu acaba dememe kalmadı bağırmaya hakaret etmeye başladı çevremde bir çok insan ses yankı yaptığı için de duydu sakinleştirmeye çalıştım sorunlusunuz vs dedi, tek sizin mi çocuğunuz var benim tansiyonum var dedi siz beni dinlemiyorsunuz ve bağırıyorsunuz bu sebeple uzatmayacağım allah şifa versin dedim kapattım. saha sorumlusunu tekrar aradım bu kadıncağızın ciddi davranış sorunu var annemle yaşananlar sırasında orada değildim ama bizzat az önce kendisi ile görüştüm bana yapmadığı kalmadı benim çocuğumun güvenliği yok bu durumda nasıl okula yollayacağım bu tavırdaki bir insanla dedim? sesini kayıt aldınız mı falan dedi kısacası geçiştirmeye çalıştı? konuştum hostes yapmadım diyor falan dedi sinirlerim iyice bozuldu. yarın okul müdürü ile görüşmeye gideceğim, bizi karşılaştırın o zaman dedim. ama cidden kendi çocuğum ve diğer çocuklar adına endişelerim var hukuki anlamda neler yapabilirim. bu süre içerisinde ben nasıl çocuğumu bu zihniyete emanet edeceğim? ses kaydı yasal olmadığı için çekmedim ama suç duyurusunda bulunmak istiyorum. çok uzun oldu affınıza sığınıyorum...yardımlarınıza ihtiyacım var. dayanışma ile...

istanbul - kağıthane -gültepe servisi