şükela:  tümü | bugün
 • omegleden feyz almış , random camera chat mobil uygulaması.

  ara sıra kafa dağıtmak için girerim , ve bende bi ırkçılık etkisi yarattı .

  normalde bu yaşıma kadar , en ufak ırkçılık yapmazdım , yapanlardan hep nefret ederdim. ara sıra kürtlere laf eden babamı eleştirirdim.

  ama bu uygulama sayesinde , kürtlerin (büyük çoğunluğu. özellikle doğu da oturanlar) iğrenç varlıklar olduğunu öğrendim ...

  random bi kişiyle konuşuyorum , genellikle şivedinden türk veya kürt olduğunu anlıyorum ,
  türklerin % 90 ı ile normal bi muhabbet çeviriyoruz eğleniyoruz . ya da eğer sadece kız düşürmek için gelenler varsa , hicbirsey demeden elini sallayıp diğer anonime geçiyor.

  amaaaa , is kürtlere gelince çok farklı bi durum var .

  ben: selâmün aleyküm kardeşim
  o: senin anani sikem orospi cocuğ

  diyip direk kapatıyor .

  veya
  o : meraba
  ben : merhaba
  o: anana girsin araba

  diyip yanındaki arkadaşları ile kahkahalar eşliğinde küfür edip , kapatıyorlar.

  büyüğünden küçüğüne hepsi aynı şekilde , 55 civarı yaşındaki bakkal dayı bile
  "kapat lan orospi çocuğ" diyerek kapatıyor .

  abi , bir insan neden hiç tanımadığı bir kişiye tek kelime etmemisken bile küfür eder ?

  % 90'ı böyle oldu.

  % 10'u ile de konuştum onlar da hafif doğu şiveli ama anadolu'da yaşayan insanlardı.

  bilemiyorum ama , bu uygulama sayesinde kürtlere karşı bi antipati oluştu bende .
 • yurtdışında olmak can sıkıntısı derken bu uygulama ile çok eğlenceli zamanlar geçirdim. burada uygulamayı kullanırken edindiğim tecrübeleri paylaşayım.

  öncelikle bu uygulama chatroulette gibi random olarak karşınıza görüntülü sohbet edeceğiniz insanlar çıkarıyor. normalde isterseniz bulunduğunuz ülkeden dilerseniz de dünyadan random olarak insanlar çıkarabilir karşınıza.

  tabi çıkan insanları seçme hakkınız da var. yani sadece kızları göster ya da sadece erkekleri göster diyebiliyorsunuz. bunun da bir bedeli var tabi. gems denilen ücretli taşları alarak karşına çıkanın erkek ya da kadın olmasına karar verebiliyorsun. sanırım 8-9 taş karşılığı her yeni kadın ile konuşabiliyorsunuz. bu taşlarınız bitene kadar devam eder. yani türkiyedeyken örneğin 500 taş almışsanız taşlarınız bitene kadar size isterseniz sadece kadınları ya da seçerseniz erkekleri * gösterecektir.

  kendi ülkeniz ya da tüm dünyadan random insanlar dışında spesifik olarak bir ülke ya da bölge seçerek de insanlarla konuşabilirsiniz. yani gidip körfez ülkeleri,afrika,amerika,almanya,doğu avrupa * gibi alanlar seçebiliyorsunuz. bu da 900 taşa mal oluyor. bu şekilde genelleme yapıldıktan sonra karşınıza çıkan kullanıcı profillerinden bahsedeyim.

  -bir kere dünyanın hangi ülkesini seçerseniz seçin - türkiyede oran çok çok daha yüksek - her tarafından arap fışkırıyor programın. ingiltere seçiyorsun arap almanya seçiyorsun arap geliyor sürekli. bir tek doğu avrupa da araplar yok ki yerim ben onları.

  -türkiyede kadın seçeneği seçili iken gelenler içerisinde gerçekten güzel muhabbet etmek isteyenler de var 3-4 kız bir araya gelip taşşak çevirmek isteyen de. türkiyedeki kadınların neredeyse yarısı ekranda kendilerini göstermiyor. çok küçük bir kısmı da insana benzediğinizi farkettikten sonra selam verip konuşmaya başlıyor.

  -ben bu uygulamada genç kız gördüm mü direkt geçiyorum. çünkü kendileri etraflarındaki ergenlerin yarattığı göt kalkıklığı ile sadece dalga geçmek için giriyor. tabi arada çok güzel muhabbet ettiğiniz insanlar da oluyor. ama açıp biraz konuştuktan sonra senin **ünü yerim diyen kızı da bir zahmet geçin.

  -araplardan bahsetmiş miydim ? arabs everywhere. türkçe bilmiyorlar. boşa taş gidiyor mk :)

  -olgun kadınlar. işte onlar bu programa asıl takılma sebebim. hiç birinin böyle kız genelde 30 üstü kadınlar geldi mi adam akıllı muhabbet ederler. sorarsın söylerler onlar sorar sen söylersin. senle konuşurken sigarasını yakarsa herhalde muhabbet derin olur.

  -bir de evli kadınlar var buraya takılan. sohbet ederken evli olduklarını ve kocalarının çalıştıklarını söylerler. geneli de memnun olsam burada takılmazdım modundalar. saygı duyarım.

  - yine araplar.

  - pavyondan bağlananlar. bir sürü kadın pavyonlardan bağlanıyor. nedeni ne bilmiyorum.

  - kadın profilli erkekler. kız sesi çıkarır senle konuşurlar anlarsınız tabi bir gariplik olduğunu kamera görünmez. sonra kahkaha atarlar. o sırada benim bir anda kapatmamı beklerler kapatmam ve kendilerinde gizli ibnelik olup olmadığını sorarım. tam cevap verecekleri sırada kapatırım ki göt olsunlar. gems yiyor pezemengler.

  ** bir de tabi diğer ülkelerden insanlarla konuşmak var**

  -almanyadan konuşunca yine araya çok sık türk denk geliyor. ama onların muhabbetleri genelde güzel.

  -doğu avrupa seçince fıstık gibi kızlar geliyor. ama çoğunda ingilizce yok. yani rusçanız ya da balkan dillerine hakimiyetiniz yoksa çok iletişim kuramıyorsunuz. ama ingilizce bilenine denk geldiniz mi mamma mia...

  -amerika,ingiltere : çoğunlukla sizle konuşmazlar.

  -romanyadan iki kız ile baya uzun sohbet ettim baya taş gibi kızlardı.

  -arap ülkelerinden çoğunluka kızlar yüzlerini göstermez ve ingilizce konuşmazlar.

  -fransızlar hassas açar açmaz you terrorist diyer mına koduğumun kokarca hatunları.

  -her ülkede karşınıza çıkan araplar.

  -kuzeyin kızları genelde yaşlı oluyor. gençleri sanırım hep sex yaptığından yaşlılarla muhabbet oluyor. ama güzel muhabbet oluyor çoğu şaşırtıcı ingilizce biliyor.

  evet bir süre kullanarak ve para yatırarak deneyimlediklerimi aktardım.

  eklemeyi unuttum editi : yahu bir de şu uzak doğulular. ne ingilizce biliyorlar ne de güzeller. hani güzel olsalar açacam gugıl transleyti yazacam koniçiva falan. ama bildiğin türk seçiyorsunuz kadın seçiyorsunuz size gidip vietnam ve filipinlerden getiriyor. paramı geri ver de diyemiyorsun. aynı şekilde güney amerikadan da çok getiriyor. fakat napayım ben tek kelime konuşamadığım insanla. o durumda çok taşınız gidiyor. benim gitti ondan biliyorum.
 • youtube'da son bir ayda 164636282 kere denk geldiğim reklam.

  "merhaba bugün okulun ilk günü...."

  yeter lan yeter
 • youtube'da yamuk suratlı bir insan (?) yavrusunun göz kırpması ile tiksindiren uygulamadır.
 • youtubeda neredeyse her video öncesi çıkan reklamlarıyla artık sinir bozucu olmaya başlamış uygulama.
 • (bkz: barzo.avi)
 • hangi bölgeyi seçerseniz seçin, çoğunlukla dünyanın dört bi yanına dağılmış ortadoğulular kullanıyor. o yüzden
  erkek gelirse: oo törkiyeeğ. nasılsen abbey " "marhbbaağ abeyim(hepsi de türkçe biliyo)

  kız gelirse:"hı turkey" (?) "so handsome and cute mashallagh. are you married? " (oha sakin)

  ama ortadoğulu olmayan birine denk gelirseniz, hangi cinsiyetten olursa olsun çok eğlenceli konuşmalar geçebiliyor

  tanım: ilginç bi görüntülü sohbet uygulaması
 • rastgele kameralı sohbet yapmanı sağlayan uygulama. hiç kullanmadım ama kullanmış kadar oldum. askerdeki oda arkadaşlarımın bağır çağır hebele hübele konuşmalarıyla az önce uyandım. kendilerini bir bok sanan klasik türk kezbanı-ları ile bunları tavlamaya çalışan anadolu çomarları dolu. iki tarafın iq toplamı üç haneli rakamlara ulaşmaz.
 • reklamını okulunun ilk gününü siktiğimin uygulaması.
 • erkekten başka bir şey olmamasını geçtim muhabbet bile etmedikleri site. bu nasıl iş anlamadım.