• az önce ilk defa sürdüm, acayip yakıyor allah tan sadece 2 saat sürülüyor her gün.
    kontrol sonrasi gelen edit:artık 3 saat sürülüyor o değilde çok sağlam yakıyor adamı.
    literally amıma koydu.
  • tam iki aydır yüzümdeki sivilceler için kullandığım kremdir. (bkz: clindoxyl) jelle birlikte cildiye doktoru tarafından verilen azelderm beklediğimden daha iyi etki yarattı. kesinlikle ciltte kızarıklık, dökülme, kuruma ile karşılaşmadım. yatmadan hemen önce bir gece azelderm, bir gece clindoxyl sürüyorum. azelderm kremin birazcık kaşındırması dışında bir sıkıntısı yok. 13 yaşından beri kurtulamadığım sivilcelerim ve lekelerim vardı ama artık neredeyse hiç kalmadı. ayrıca güneş lekelerim olduğu için yine aynı cildiyeci solante güneş kremi de vermişti. hepsini düzenli bir şekilde kullanmaya başladığımdan beri yüzüm ışıl ışıl oldu. doğrudan satış reklamı yapmış gibi oldum ama şu an çok iyi ve huzurluyum. artık aynaya baktığımda yüzüm gülüyor.

    not: sivilcelerin geçtiğini görenler ne kullandığımı soruyor. ilaçları söylediğimde ise, "aaa ben de alayım" şeklinde tepki veriyorlar. ben yine de doktora görünmeden kullanmamanız gerektiğini düşünüyorum. "bu iki ilaç fayda sağlar mı" diye sorup doktorun fikrini almayı ihmal etmeyin.

    not 2: benzeri entry'i clindoxyl başlığı altına da yazdım. sivilcelerinizden kurtulmanız konusunda az da olsa fayda sağlarsam ne mutlu bana. hürmetler herkese.
  • isotrexin'e benzer etkileri olan krem, ama yapilari ve verdikleri his farkli. ben ikisinin de inceden kimyasal peeling yaptigini dusunuyorum.