şükela:  tümü | bugün
 • bulgaristanda "obicam te" isimli sarki ile ünlü olmuş, tam anlamiyla top olan pop şarkıcısıdır. ilk albümündeki kapak resminde karizma bir erkek görünüşü çizmiştir, ama ilk klibi ile beraber bu karizmayı resetlemiştir. sahnede erkek erkeğe öpüşmesi, etek ve kürk giymesi ile farklı bir imaj çizmiştir. insanların ilk başta tepkisini çekse de zamanla bulgarca müzik seven herkesin beğenisini kazanmış ve güzel şarkılar yapmaya devam etmiştir. bayanlarla yaptığı bazı duetlerde, sesi bayan sesinden ayırt edilememektedir. adı aziz ablaya çıkmıştır.

  fotoğrafları için buyrun burdan yakın
  http://bgpopfolk.free.fr/azis.htm
 • insandan ziyade star wars'tan fırlamış bir çeşit uzaylı yaratık olduğundan, george lucas produksiyonu olduğundan ciddi olarak şüphe duyduğum gerçek anlamda fantastik bir şey (neydir bilemedim, bir isim veremedim ben). bu anlamda cankan'la ortak çekecekleri bir klibin bilim kurgu dünyasında çığır açacağına, bu tür üzerindeki amerikan hegamonyasını kıracağına gönülden inanıyorum.
  örnek olması açısından kendisinin kliplerinden bir kısmına aşağıdaki link'ten ulaşabilirsiniz:

  (legal warning: aşağıdaki link cinsel işlevlerinizde kalıcı hasara yol açabilir. enter at your own risk)

  http://www.bulgariancds.com/…is-nikoj-ne-mozhe.html
 • bulgaristanda çingeneleri temsilen milletvekilliğine aday olan, büyük ihtimallede kazanacak olan şorolo bir şarkıcı *.

  edit: kazanamamış maalesef.
 • tarik mengucun kimin gibi olmak istiyorsunuz sorusuna cevap olan kisi .gerci o vakitlerde bulgar cingene muzigine ilgi duymayanlar azis kim lan demislerdi de su anda bi nebze ogrenmislerdir baya unlendi azisde .
 • studena si* ve obiçam te* şarkılarıyla tanıyoruz kendisini. bayanlar çok beğeniyor. bir nevi bulgaristan'ın kuşum aydın'ı. yunanca da söylediğini belirtmek gerek bu arada. aksan ayırdedemem ama 'r' harfine bakarak bir bulgarın söylediğini anlayabiliyorum.

  bir ara bizde serdar ortaç türkçe seslendirmişti obiçam te şarkısını. molped de bebek bezi reklamlarında "beni uyut" olarak kullanmıştı.
  **
 • içinde bulunduğumuz bu hafta izmir belediye otobüslerinde sıkça rastladığım gençlik konseri adlı etkinliğin afişinde görüp "ohhaaasktr bu da kim be" dediğim rujlu dudaklı, beyaz top sakallı insan
 • makis ablianitis'in bahar albümündeki love secret adlı kutsal besteyi almış, değiştirip şarkı haline getirmiş ve bir de üstüne video klip çekmiş şarkıcı.

  (bkz: bunu da mı görecektik)
 • klibinde bikini ustu giymesi beni yerden yere vurdu..

  devrimsel bir yenilik ! basyapit !
 • (bkz: chalga)