• top sakallı sibel can.
  • kadin kiyafetleri giyen, her acidan kadin pozlari veren top sakalli ve dev gibi bir erkektir. tek basina lut kavmidir. o derece.

ve her dünya ülkesinden müzik calip türkce söz yazan kalpazanlar bu adamin sarkilarina dokunmaktan da oldukca cekinirler.
  • alternatif bir "tekken" karakteri.
  • bulgarların mitolojik kahramanı.bence çok hoş bir sesi var.klipleri de fena değil.ama ailecek izleyemiyoruz.

ayrıca, bu arkadaşın yaptığını yapmak; (bkz: göt ister)
  • kendisi tam olarak, sibel can bakışlı, bülent ersoy usulu bir tarik mengüç'tür.. komşuda pişebildigi kadar düşsün ama bi zahmet buralara düşmesin.. yine de genelde birlikte düet yaptigi malina'nin hatrina kendisine katlanabiliyor bulgarlar..

komsularda ne manyak işler oluyor arkadas.. boyle manyak olcaginizi bilseydik bagimsizliginizi kabul etmezdik.. insanin bulgaristana "eflak valisi" atayasi geliyor yeminle.. böyle rezillik olmaz!
  • üstü bildiğin osman, altı da mehtap olan lolita sumo güreşçisi*. elbette adam gibi bir tanım yapmak isterdim kendisine ancak gerçekten zor bu, adam ne bilinen bir cinsel tercihe ait ne de herhangi bir topluluğa.ha dışlamak saldırmak anlamsız olur evet ama kesinlikle kendisini topluma kazandırmak istemezdim,istemem, yo dostum yo.

not: ha biz arkadaşlarla kendisinin fanıyız, açıyoruz gülüp eğlenip göbek falan atıyoruz o ayrı.valla bak.
  • fiziksel olarak bir kadının ve bir erkeğin sahip olmak istediği herşeye sahip olmaya çalışıyormuş gibi bir hali olan cinsiyet arsızı kişi.

saç, sakal, sert bakış sert bir erkek gibi ama aynı zamanda ruj, rimel, ful makyaj da var. erkek gibi iri bir vucut, sanırım daha kestirmemiş, ancak koca sallantılı küpeler, jartiyerlerler ve her tür kadınsal pozlar.

şaşkınlık içersinde izliyorum
hesabın var mı? giriş yap