şükela:  tümü | bugün
 • gayet samimi ve arabaları yılların galericisi olduğu için kesinlikle çok detaylı inceleyebilen bir arkadaş. videoları kesinlikle çok faydalı. takdir ettim.
 • sayesinde çılgınlar gibi c segmenti sedan aramaktan kurtulup, tüyosuna güvenip gidip ford focus, megane sedan gibi seçenekleri eleyip opel insignia aldığım ve her gün duamı alan güzel insandır.
 • samimiyeti ve doğallıyla gönlümü kazanmış youtuber.çekimleri pek profesyonel değil keza anlatımıda öyle.ama bizim anlayacağımız şekilde,bizden biri gibi yapıyor incelemelerini.çekimlerin kalitesini arttırır biraz daha rasyonel yorumlar yaparsa hızlı bir şekilde popülaritesini arttıracağını düşünüyorum.yolu açık olsun.
 • başarılı araç incelemeleri yapan, gayet efendi ve saygılı bir arkadaş. bir aracı merak ettiğim zaman ilk olarak kendisinin youtube kanalına bakıyorum.
 • youtube'de araç incelemesi yapan üslubunu beğenmediğim kişi.

  galerici olduğu için eline çok araç geçiyor.kanalına baktım,bir sürü videosu var.ben 2 videosunu izledim.birisinde yanında birisi varmış,arkadaşıymış galiba.arabanın "a"sından anlamayan bir tipti.izlediğim diğer videoda tek başına test yapıyordu;ama 2 videoda da üslubu çok kötüydü.kanalını beğenmedim.2.el araç incelemede şu kanal bence hem üslup açısından hem de araçları inceleyişi bakımından daha iyi:(bkz: otomobil günlüklerim)
 • otomobil incelemeleri yapan bir youtuberdır. arabaları ince ayrıntılarına kadar görmeniz, fikir sahibi olmanız açısından takip edilebilir; ancak çok fazla otomobil bilgisine sahip değildir. yaptığı eleştiriler tutarsız ve öznel gelebilir. çok uzun boylu olduğundan ve yayılarak araba kullandığından dolayı d sınıfı araçlar bile gözünüze küçük gelebilir; bunu zaten belirtiyor her seferinde. diksiyon problemi ve sürekli tekrara düşmesi anlatımın akıcılığını bozuyor. bir de eleştiriye pek tahamülü yok en ufak uyarı ve eleştirilere sert bir biçimde cevap veriyor.
 • daha önce hiçbir videosunu izlememiştim bu arkadaşın. sonra honda civic'le ilgili videosuna denk geldim. şöyle söyleyeyim meşhur otomobil kanallarından hiçbiri honda'yla aram bozulmasın diye o videoyu yayınlamaya cesaret edemez.

  arabaların kronik sorunlarını ve o an test sırasında karşılaştıkları sorunları insanlardan saklayan tiplerden tabii ki böyle bir hareket beklenemez. mağdurların sesi olduğu için kendisini tebrik ediyorum.

  https://www.youtube.com/watch?v=y5bhoacbgx0
 • bir önceki entry'de kendisini tebrik edip mağdurların sesi olduğunu yazmıştım ama artık ne olduysa çektiği videoyu silmiş. söylediğim övgülerin hepsini geri alıyorum.

  korkak.
 • youtube'daki video kanalında önce kronik hatası olan honda'ya verip veriştiren sonra da totosu yemediği için videoyu kaldıran korkak youtuber..
  noldu honda tehdit mi etti? an itibariyle 76k abonen var ve o video'yu yine 100k üzerinde izlendi bu korku neden?
  sen bu kanalı neden açtın? neden 169 video'nun 150'ye yakını otomobil ile alakalı? madem otomobil ile alakalı videoların var neden honda'nın göçük videosunu kaldırdın? antalya'dan aldığın yeni honda civic'te destek mi yaptı sana honda türkiye?