• güzel insan
    kadim dost
    yetenekli davulcu
    mütevazi çizer
    ajda'nın babası
    tekstil'in dedesi
    boy boylayıcı
    soy soylayıcı
    şimal yıldızı

zü var...
  • oğuz atay başlığı altındaki en iyi tanımın yazarı. tüm içtenliğimle tebrik ederim.
  • girdigi entrylerdeki uslubun guzelligi, kelimelerin uyumlulugu ve anlatmak istediklerini anlati$ tarzi ile saygi duydugum ve surekli entrylerini takip ettigim anlayi$ sahibi sabirli sozluk yazari.*
  • pek aziz, nacizane, 12 yillik davul insani.
  • yaşadığı çağdan, bulunduğu coğrafyadan ve özümseye geldiği kültürden sorumlu, üzerinde belirgin bir uygarlık bilinci taşıyan ve bireyden topluma doğru giden global bir senteze inanmış kentli bir aydın.
    bu adamın bilgisi ve kurduğu cümleler karşısında bir kaç beyin hücrem ölecek ama yine de ben kalanlarıyla postmodernizmin imaj ve sekans yapıları hakkında tartışabilirim.
  • sozlukte -ilgi ile- takip edilesi insanlardan, apayri bir kume, farkli bir bakis acisi.
  • günün belli vakitleri (orta doğu mu desem balkanlar mı) eserek beyin loplarımı sahanda fokurdatan bu libor sıcak hava faizine değinmemek bünyemde hasıl olan katma değerin inkarı anlamına gelecekti. o sebeple diyorum ki bu adamı okumak pek keyifli; okutmak, en az on kişiye "forward" etmek ise son derece faydalı. kireçlenmeye de iyi geldiği söyleniyor. persil iyi akşamlar...
  • beni gordukten 15 dk sonra "yahu ben seni $ekil $emal sahibi olarak bekliyordum kar$ima quasimodo kilikli biri cikti" olarak tabirlemi$ haliyle alabilecegi kimi primleri ters tepmi$ idealist, egosantrik ve gayet eglenceli kolayca muhabbet kurulabilen bir sozluk yazari. onceden bir kagida hazirladigi sozluk hakkindaki sorulariyla da geceyi doldurdu ne$e katti..

"sana yorkshire dan toprak verdim"
  • sevgilimin yaşını şak diye bilen, olduğundan yaşlı gösteren kaknem bir adammış. ankaradan gelmiş niye gelmiş bilemiyorum, niye sempatik buldum niye muhabbet ettim belli diil :))) görüşürüz elbet, kedi nickli kardeş.
  • ilk tanismada mevzusuz kalma fobisini yasatmayan sempatik insan.1 saat icinde 57 tane soru sordu.gecenin sonunda bir ustgecidin altinda indirdik besiktastan taksime sariyer ustunden gittigini dusunuyorum
hesabın var mı? giriş yap