şükela:  tümü | bugün
  • teoman konserinde konseri kesip konuşma yapmayı ve yuhalanmayı gerektirir.
  • seçime bir kaç ay kala koca şehri şantiyeye çevirmek..

http://www.haberler.com/…sintisi-11-5493010-haberi/

balçova da bi kaç gün evvel akşam vakti bu yüzden kör karanlıkta kaldık.

umarım binaliyle tokuşur da akıllanır diyecek raddeye geldik..

sadece ben değil burdaki chpnin kemikleşmiş kitlesi de öyle.
  • (bkz: mustafa akaydın)
    (bkz: ceket)
  • elektriği belediye kesiyor sanan kişilerce eleştirilmektir.
  • kendileriyle aynı kafadan değil diye 'geldi yine hükümet yalakaları' minvalinde saçmalayan sabit ve dar kafalı ulusalcıları da ortaya döken belediyecilik anlayışıdır.

çünkü bizden değilsen kesin onlardansındır.çünkü kafası bu kadar basıyor.sonra da aklınca milleti aşağılıyor.hah gülelim :)

bir zahmet aziz kocaoğlu diye aratıp kendisine kimlerin laf çarptığına bir baksınlar.

sonra bir de 'yobaz'ın tdk sözlüğündeki anlamına bakıp öyle konuşşunlar.

hem hakkını istemeyip verilene razı oluyor.hem de başkasını koyun biliyor.
  • ak itlerin sabah akşam küfrettiği belediyeciliktir. neymiş melih'i bilmezmiş de yok metro hattı yokmuşta cart curt. lan melih başgan kaç cm metro yaptı ankara'ya? yok siyasi bilgilerinden şüphe edermiş. lan senin ne bilgin var?
  • sabah aksam twitter'da otmeyen, olimpiyat yari finaline cikip kazandik diye sevinmeyen,yanında 10 tane korumayla dolasmayan,yanina gittiginizde (evet yanina gidebiliyorsunuz) sizle ilgilenen, muhabbet eden belediyecilik anlayışıdır.

hepsinden onemlisi ise, izmirde herkes göğsünu gere gere 'ben aziz baskana oy verdim' der. mesele ankara'dan cok farkli yani. :)
  • melih gökçek'i sokakta,metroda,sosyal medyada eleştirebilirsin her an. hatta yüzüne karşı...
    küfretmediğin sürece sorun da yaşamazsın.
    ama kocaoğlu'na iki laf edersen mahalle baskısıyla karşılaşırsın...
  • eleştirmeyi bilmeyen koyunların eleştirmeye çalıştığı belediyeciliktir. adamı metro yüzünden eleştiriyorsan bari doğru eleştir. devletten aldığı sıfır yardımla birşeyler yapmaya çalışan bir belediyecilik ile, sınırsız yardımla bir cm metro yapamayıp işi ulaştırma bakanlığına devreden bir belediyecilik ile karşılaştırırsan ayarı yersin.

edit: akp sosyal medya timi hemen ispiyon yağmuruna tutmuş. yerim ben oları yerim. meeeeee!!!
  • "gokcek her an eleştirilebiliyor" diyenler, malum twitter adresine bakıp, dava edilen, tehdit edilenlerin sayisina baksinlar.

ben oyle chp, aziz kocaoglu fanboyu filan degilim ama, karsilastirdiginiz adam melih gökçek be vicdansizlar. yuzunuz kizarsin azicik !