şükela:  tümü | bugün
 • teoman konserinde konseri kesip konuşma yapmayı ve yuhalanmayı gerektirir.
 • seçime bir kaç ay kala koca şehri şantiyeye çevirmek..

  http://www.haberler.com/…sintisi-11-5493010-haberi/

  balçova da bi kaç gün evvel akşam vakti bu yüzden kör karanlıkta kaldık.

  umarım binaliyle tokuşur da akıllanır diyecek raddeye geldik..

  sadece ben değil burdaki chpnin kemikleşmiş kitlesi de öyle.
 • elektriği belediye kesiyor sanan kişilerce eleştirilmektir.
 • kendileriyle aynı kafadan değil diye 'geldi yine hükümet yalakaları' minvalinde saçmalayan sabit ve dar kafalı ulusalcıları da ortaya döken belediyecilik anlayışıdır.

  çünkü bizden değilsen kesin onlardansındır.çünkü kafası bu kadar basıyor.sonra da aklınca milleti aşağılıyor.hah gülelim :)

  bir zahmet aziz kocaoğlu diye aratıp kendisine kimlerin laf çarptığına bir baksınlar.

  sonra bir de 'yobaz'ın tdk sözlüğündeki anlamına bakıp öyle konuşşunlar.

  hem hakkını istemeyip verilene razı oluyor.hem de başkasını koyun biliyor.
 • kafa karıştıran belediyeciliktir. zira hem nasıl olsa kazanırız deyip fazla iş yapmadıklarını düşünürsün, hemde adamlar destek alamıyor kendi imkanları ile anca bukadar olur dersin.gerçi büyükerşen hoca örneği varken ikinci yazdığıma bende pek inanmıyorum ama neyse.galiba izmirliler antalyalılar gibi 1 seferlik bir ders vermeli.
 • ak itlerin sabah akşam küfrettiği belediyeciliktir. neymiş melih'i bilmezmiş de yok metro hattı yokmuşta cart curt. lan melih başgan kaç cm metro yaptı ankara'ya? yok siyasi bilgilerinden şüphe edermiş. lan senin ne bilgin var?
 • sabah aksam twitter'da otmeyen, olimpiyat yari finaline cikip kazandik diye sevinmeyen,yanında 10 tane korumayla dolasmayan,yanina gittiginizde (evet yanina gidebiliyorsunuz) sizle ilgilenen, muhabbet eden belediyecilik anlayışıdır.

  hepsinden onemlisi ise, izmirde herkes göğsünu gere gere 'ben aziz baskana oy verdim' der. mesele ankara'dan cok farkli yani. :)
 • eleştirmeyi bilmeyen koyunların eleştirmeye çalıştığı belediyeciliktir. adamı metro yüzünden eleştiriyorsan bari doğru eleştir. devletten aldığı sıfır yardımla birşeyler yapmaya çalışan bir belediyecilik ile, sınırsız yardımla bir cm metro yapamayıp işi ulaştırma bakanlığına devreden bir belediyecilik ile karşılaştırırsan ayarı yersin.

  edit: akp sosyal medya timi hemen ispiyon yağmuruna tutmuş. yerim ben oları yerim. meeeeee!!!
 • "gokcek her an eleştirilebiliyor" diyenler, malum twitter adresine bakıp, dava edilen, tehdit edilenlerin sayisina baksinlar.

  ben oyle chp, aziz kocaoglu fanboyu filan degilim ama, karsilastirdiginiz adam melih gökçek be vicdansizlar. yuzunuz kizarsin azicik !
 • büyükşehirlerde, metro hatlarını son 10 yılda belediyelerin yaptığını sananların beğenmediği hizmet.

  misal marmaray'ı, kadıköy-kartal metro hattını istanbul'da kadir topbaş yaptı değil mi? ya da ankara metrosu çalışmalarını yıllardır melih gökçek sürdürüyor?

  aferin çok bilinçli seçmensiniz.