şükela:  tümü | bugün soru sor
 • en azından benim için geçerli olan tespittir. nükleer denen şeyi babam savunsa reddederim. temiz enerji için ortaya çıkmayan bu zavallı malum oluşumun emrinde nükleer gibi zehirli bir enerji türü için tv ekranlarına zıplamıştır. bundan sonra en fazla yılın en seksi erkeği olur senden.

  edit: mesele bilimadamı olmakta değil mesele adam gibi bilimle uğraşmaktır. bilimadamı diyorsanız alın size bir isim: robert oppenheimer

  edit: yukarıdaki satırlardan pkk olduğum sonucuna varanlar beyinlerini en yakın et balık kurumuna bağışlasınlar. emin olun çok ferahlayacaksınız genşler.

  edit: aziz sancar nobel almış ee nolacak orhan pamuk da nobel aldı napacaz yani edebiyatın tillahı mı oldu şimdi? ya da adam mı? öjenizmi savunanlar da nobel aldı napalım alıp omuzlarda mı gezdirelim.

  edit: bak neler öğreniyor insan. birini eleştirmek için en azından onun gibi olmak lazımmış. hımm ben eleştirmem ama ilber hoca'ya laf söyleyebilmek için onun mertebesinden olmak gerek. mesela 7 dil biliyorsa sen de bileceksin yoksa susacağız ne derse tamam diyeceğiz. kafanız pırıl pırıl arkadaşlar, devam hedefiniz 2023 olsun.
 • (bkz: aynen kanka)

  aziz sancar bundan boyle nalbanttir.
 • zaten nukleer enerji uzerinde calisanlar da bizim mahallenin bakkali mehmet amca ve kahveden arkadaslari.
  dunyada nukleer enerji calisan hic bilim adami yok. hep comarlar falan yapiyor o isi.
 • nükleer enerjinin en temiz enerji kaynaklarından biri olduğunu bilmeyenlerin nobelli bilim adamına laf etmesi olayıdır.

  cehalet çok kötü bir hastalık.

  edit: radyoaktif rod'ların saklanması hususunda cahilce iş yapılması dışında nükleer enerjinin çevreye hiçbir zararı yoktur. bakalım bizden de denizin dibine atılan radyoaktif rod haberleri gelecek mi? veya artık imam hatipli nükleer enerji mühendisleriyle bir meltdown yaşamazsak bir sorun yaşayacağımızı sanmam. akkuyu rusların idaresinde olacak, tesis patlasa rusya da en az bizim kadar göte gelir, işi bizimkilere bırakacaklarını sanmam.
 • bilim insanı olmuştur.
 • cern'de bütün gün hadron çarpıştıran ekişici beyanatı.