şükela:  tümü | bugün
 • başlığa sığdıramadığım çirkinleşme haberi.

  edit: başlık taşınırsa sevinirim. doğru açamadım ali koç’un üye listesi talebini reddetmesi olacaktı. bakalım moderatör nasıl sığdıracak.

  olay: ali koç’un kulüp üyelerine ait iletişim bilgilerini istemesi üzerine yönetimden gelen reddetme cevabıdır. ali koç başkanımız konuyla alakalı olarak yazılı açıklama yapmak zorunda kalmıştır.

  tribün dergi’nin iddiası.

  beklediğimiz gibi davranmaya başladı aziz bey doğru ise.

  kaynak: https://twitter.com/…ergi/status/918840141724180480

  http://www.fanatik.com.tr/…dirme-aciklamasi-1324426
 • ali koç'un kulüp başkanlığı seçimine yönelik hazırlık çalışması için kulübün mevcut üye listesini iletişim bilgileri ile birlikte talep etmesi ve karşılığında fenerbahçe genel sektereri tarafından bu talebin reddedilmesi durumudur.
 • bir yerlerden tanıdık gelen davranış biçimi.
  çok merak ediyorum,oturduğunuz o koltukların üstünde ne varda zaman'ı geldiğinde o koltuktan kalkmanıza engel oluyor?
 • (bkz: aziz yıldırım'ın ali koç'u yeneceği gerçeği)

  saf ve iyi niyetli fenerbahçeli dostlarımıza söyledik. aday olacak dedik inanmadılar.
  şimdi de dinleyin; ali koç seçimi kaybedecek.
 • disaridan bakinca ali koc'a zorbalik yapiliyor gibi gorunuyor ama ali koc tarafindan ince ince planlanmis bir senaryonun parcasi da olabilir.

  anlamaniz gereken sey, bir kulubun elinde kisisel bilgileriniz var ve bir 3. sahis bu bilgileri talep ediyor. kisisel bilgilerin korunmasi yasasi geregi kulubun yapmasi gereken sey, bilgilerinizi korumasi. dolayisiyla prosedurde bir horlanma, adama haksizlik falan yok. uslup da kotu gorunmuyor.

  bundan sonrasini iyi takip etmek gerek. ahmet ercanlar'a servisi aziz cephesinin mi, ali cephesinin mi olayi yazdirdigina dikkat edilmeli.
 • kisisel verilerin korumasi kanunu tamam da, bu insanlar kendi istekleriyle kulübe iletisim bilgilerini vermis insanlar zaten. ve ayni liste büyük ihtimalle zaten aziz yildirim'in emrine amadedir.
  yine de ali koc'un kendi web sitesi üzerinden basvuran üyelerin iletisim bilgilerini toplamasi hem daha mantikli hem daha etik.
  rakip takim taraftarlari hemen komplo teorisi üretmeye baslamis, ki gercekten de ali koc tarafindan planlanmis bir basina sizdirma, maduriyet yaratma durumu da olabilir. sonucta babamin oglu degil, karakterine kefil olamam.
  ama karsisindaki adam aziz yildirim. yaptigi ali cengiz oyunlarini bilmeyen kalmadi. yani bana bunu kendilerinin basina sizdirmasi, ali koc'un sizdirmasindan daha akla yakin geliyor.
 • cirkefles aziz daha ne kadar olabiliyorsan ol nasilsa fenerliler dusunsun oh bana hava hos sikeyi fener icin yaptim dediginde seni kapinda yatanlar bunlardi.