şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: nadir gelen hayat süper lan hissi)
    (bkz: durduk yere gelen yaşama sevinci)

nereye koyarsan koy işte… çok güzel değil mi lan? adam yok artık. bildiğin yok lan. içim yaşama sevinciyle doğuyor. sezon başlayınca bunun yerinde adam gibi, vizyon sahibi birini göreceğiz. ben galatasaraylıyım ama şunları düşündükçe ben bile zevkten 4 köşe oluyorum.

stadda eline mikrofonu alıp taraftara nasihat veren, şampiyonluk kutlamalarında efsanesini yad etmek isteyen taraftara paralı köpekler diyen, havuzdan çıkarım beni çıplak görürsünüz ha diyen, hakem odası basan, federasyonu tehdit eden, takım üzerinde diktatörlük kurup tek adam olmak için yırtınan, sürekli ortamı geren açıklamalar yapan, bildiklerimi anlatacağım deyip yıllarca hiçbir şey anlatmayan, konuşursam yer yerinden oynar diyen, beni konuşturmasınlar diyen (bkz: konuşamadı) g.saray dua ile şampiahaahahahah bak bunu yazamıyorum bile ahahahaha öhöömm devam ediyorum g.saray dua ile şampiyon oldu diyecek kadar aklını kaybetmiş bir adam yok artık türkiye futbolunda. yemişim renktaşlarımın ‘’o bizim başkanımızdı sayesinde 10 şampiyonluk yaşadık’’ söylemlerini. gudubetin teki yok artık tük futbolunda. hala inanamıyorum amk. çok süper bir duygu bu. darısı birçoklarının başına!

(bkz: arda turan)
    (bkz: emre belözoğlu)
    (bkz: yıldırım demirören)

ve tabiki bölüm sonu canavarımız

(bkz: recep tayyip erdoğan)
  • mahmut uslu'yu unutmayın lan şapşikler! o da yok...
  • (bkz: üzdü)
  • neveye gitmiş.