şükela:  tümü | bugün
  • kötü olandır.

boş boş duvara bakmıyor mudur sizce de? neredeyim ben, noldu bana falan diye.

ama 3 temmuz süveci, ama denizli maçındaki kumpas, ama sayın cumuvbaskanim diye sayiklayip durmuştur uyurken de.

beni sabah sabah derin düşüncelere gark edendir.
  • cenin pozisyonun da kalkmak istemeden yatacağı ruh halidir. yok lan sanmam bu adamlar robot gibidir , bokun içinden çıksada sabahın köründe kalkar plan yapmaya başlar bunun gibi adamlar.
  • depresyon hırkasını giymiştir.
  • (bkz: sikerim boyle fenerbahce'yi) diye geziyodur evde.
  • eşine sabırlar dilerim.
  • şimdi gördük ebemizin laciverdini demiştir içinden. demediyse bile şöyle bir geçirmiştir kafasından. darısı diğerinin, seçimin ertesi sabahı demesine bu lafı.
  • tahminimce kötü olan ruh halidir. bunca sene hayatını,sagligini,herseyini ver fakat gun gelsin alay konusu ol. boyle düşüneceğim aklima gelmezdi fakat uzuluyorum adamin haline. vaktinde bıraksaydı efsane makaminda olacaktı.
    fakat bunu kendisi istedi. sanki kulüp kensisininmis gibi hareket etmeyip,zamaninda birakabilme erdeminde bulunabilseydi boyle bir sonla karsilasmaz , alay konusu olmazdı.
    nitekim insan ne ederse kendine eder.
  • daha ayılamamış olabilir. hatta içmeye devam ediyor bile olabilir. içinden ben bu uğurda hapis bile yattım 1 günde kapı dışarı ettiler gibi kendini vazgeçilmez zanneden cümleler bile kuruyor olabilir.
    aziz yıldırım değil ama aykut kocaman ve volkan demirel kendi gelecekleri için üzülmüş olmalıdır. ruh hallerini merak ediyorum