şükela:  tümü | bugün soru sor
 • siz öyle sanın pusuya şimdiden yatmadıysa ben de bişey bilmiyorum.
 • şu entriye ithafen:

  aziz yıldırım oruçluyum falan demedi doğru. kürsüye çıkınca görevli kendisine su getirip kürsüye bıraktı. o sırada aziz taraftarla atıştığı için suyu görmedi. şimdi iyi dinle; suyu getiren görevli 5 dk içinde hayatım boyunca merak edeceğim! bir sebepten ötürü suyu geri aldı :))) ve biraz sonra tekrar getirdi. ikinci seferde direk bırakıp gitmek yerine biraz gözüne gözüne soktu (yavaş haraket etti falan..) aziz bu sefer kağıttan okuduğu için suyu görebildi ve evet... o an yaşandı.

  şimdi soru 1- o su neden geldi, neden geri gitti, neden bi daha geldi?

  2- madem içmeyecekti çıkmadan söyleseydi getirmezlerdi.

  3- eğer oruçlu deeğilse bir insan, o sıcak havada, o hararetli ortamda o kadar konuşurken yani suya en çok ihtiyacı olan esnada durup dururken neden gelen suyu geri çevirdi? madem içmeyecekti, sadece içmeseydi! neden gönderdi ben içmiyorum dedi? ve neden içmedi?

  olm bak sizin yaşınız kadar benim fenerbahçeliliğim var. bana aziz yıldırımı öğretmeye kalkmayın boş yapmayın kendisiyle birebir kulüp binasında toplantı yapmışlığım var. ciğerini bilirim ciğerini. önceden öğretti şov yaptı olay bu. ali koç su içti diye bunu fırsata çevirmek istedi.

  o adamı tayyardan ayıran tek özellik ismidir. bana öğretmeyin.