şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ne sinyali kardesim memleket elden gidiyor)

tipik bir aziz yıldırım hareketi, şaşırdık mı?
  • başta sinyal ver lan diye böğüren delikanlının karşısında aziz yıldırım olduğunu anladığı anda içine doğru sıçarak niye sinyal vermiyorsun abiye evrildiği videodur.
  • olayin korumalar ve suvdan inip tartişma kısmı zaten klasik yurdum yozluğu.

ama kusura bakilmasin da bu olayda lavukluk yapan motorcu.

adam önüne kirmamiş, tehlike yaratmamiş.

sen trafik polisi misin gerizekali sanane milletin sinyalinden?? ha hizli giderken önüne kırar tehlike yaratır anlarim.

kafadaki kameraya guvenip kendilerini trafik düzenleyici superkahraman zannediyorlar, arada kendi gibi kekonun biri çıkıyor götüne sokuyor o dili.
  • komik olay.

kameranın gücüne ve cesaret etkisine inanan motorcu için bu sefer işler yolunda gitmemiş eheh. ben ciddi anlamda güldüm.

adamın bahta bak, koca ülkede; göt ederek youtube'a koymak için kafana kamera takıp hevesle çık dışarı, aziz yıldırım'a denk gel.

ahahah.
  • belki milyarlarca dolar serveti olan bir adamın istanbul trafiğinde araba sürüyor olduğunu gördük bu sayede. bu zenginler zerre yaşamayı bilmiyorlar amk memleketinde.

edit: gelen mesajlarda genel anlamda araba kullanmanın keyif olduğu ve sürülebileceği minvalinde şeyler yazıyor. eğer ki aziz bey bir ferrari ne bileyim bir bugatti falan sürüyor olsaydı bunu anlardım ama genel olarak "makam" aracı kıvamında kullanılabilecek manda kasa bir jipi kendisinin kullanıyor olması onu esenler'de 10 dairelik iki apartmanının inşaatı hala devam eden bir müteahhit seviyesine indiriyor. hatta bir de altında chevrolet captiva olsaydı tam olurdu. rispekt.
  • aziz yıldırım'ın, sinyal vermedi diye kendisini uyaran motosikletliye ağır küfürler ettiği durum. kendisi küfürü basıp uzaklaşırken, olaya arkadan gelen korumalar müdahale ediyor. motorluda da hiç şans yok lan. sen gel koca istanbul'da aziz yıldırım'a rastla amk.

link

video
  • motorcu arkadaş da soluna geçerken sinyal vermemiş dediğim tartışma.
  • kameraların motorculara acilen yasaklanmasını gerektiren durumlardan sadece biri. adamlar en ufak bir olayda karşı tarafı bilerek tahrik ediyor ki kameralarına ilginç bir durum çeksinler. sinyal verme olayını sırf kamerası var diye uzatıp nerelere getirmiş arkadaş.
  • şu motorcular o kadar sevimsiz ki, karşısına aziz yıldırım bile çıksa itici olmayı başarabiliyorlar.