şükela:  tümü | bugün soru sor
 • gökova - akbük koyundaki onlarca camping alanindan biri. bayram diye bungalov basina gunluk 250 tl alip sadece kahvalti veriyoruz ve bayram icin blok 4 gun tutmaniz lazim demeleri, uzerine tek verdikleri ogun olan kahvaltinin 5 tl bile etmeyecek bir tabak oldugunu gormek insani delirtebilir. sikseler gelmem bi daha.
 • denize uzak, sazli sinekli dere kenarı, içte kaldığı için 0 esinti, amatör ve nefes alan her canlıyı para olarak gören işletmeci aile,kahvaltı tabagi evlere şenlik olan, sahili, mafya tarafından zapt edilmiş güzide yer akbük'ün hayal kırıklığı mekanı.
 • 5-6 çadırı yan yana koymayı camping alanı yapmak sanan işletmeciye sahip yer.

  - sıcak suyu belirli bir saate kadar var. o da akşam 5'e kadar. daha öğle vakti sayılır.
  - sıcak su dediğim şey de tuzlu su.
  - tuvalet ve duşlar pis. ne bir tuvalet kağıdı görebiliyorsunuz ne de bir sabun/sıvı sabun vs.
  - yastıkları, çarşafları pis.
  - kahvaltısı yetersiz, bundan da 15 lira alıyorlar.
  - ücret peşin alınıyor. bunda sıkıntı yok, ama mazeret olarak da ekliyorlar, "bayram olduğu için çok kalabalık, 150-200 kişi oluyoruz." işte insan bu yalanı duymak istemiyor. çünkü, görüyorsunuz, en fazla 50 kişi ya var ya yok. müşteriyi, potansiyel "ücretini ödemeden kaçacak tip" olarak görüyorlar.
  - dediğim gibi, 5-6 çadır yan yana dizilmiş. işletmecisi de buna dünyanın en iyi camping alanı diyor.

  ama daha çooooook fırın ekmek yemeleri gerekiyor. büyük umutlarla gittiğimiz ve hayal kırıklığına uğradığımız camping alanı.
 • efendim siz inanmayın web sitelerine aile uyeleri olan kopeklerinin fotoğraflarını koyduklarına. 2 köpeğimizle giriş yapmaya çalıstığımızda biz kendi kopeğimizi bile yolladık konuklarımız kopek veya kedi istemiyor burda diyen işletme.
  acaba biz mi atladık diye web sitelerine baktığımda bırakın evcil hayvan almıyoruz ibaresini dediğim gibi kendi köpeklerinin fotosunu koymuslar.bu nasıl bir yanlıs yonlendirmedir.
  6 kişi ve 2 kopekli olduğumuz icin kopeklerinizi karavandan indirmezseniz, kopekleriniz havlamazsa gibi sartlarla bizi aldılar.aksam 7 de giris yapmaya calısmıyor olmasak emin olun biz de kalmazdık ancak o saatten sonra karavanla yola cıkıp baska camping alanı bulma sansımız yoktu.
  saat 12:00 den sonra ısıklar kapanır, ses cıkmaz gibi uyarılarını da unutmamak lazım.
  sazlıgın dibinde olup sivri sineklerden geçilmemesini veya mekanın eksikligi gibi konulara girmiyorum bile.
  işletmeye notum 10 uzerinden 3!
 • daha önce birçok camping alanında kaldım.açık ara en kötüsü burasıydı sakın ama sakın gidilmemesi gereken işletimsi.ukala ve paraya doymuş çiğ insanların işlettiği acınası bir yer.su var diyorlar fakat belli bir saate kadar.o su da resmen kahverengi akıyor.camping dedikleri yerler su kaynaklarının dibi ve sivrisinek çekiyor.veremiyorsan bu hizmeti verme ki insanlar zaman kaybetmesin burada demek istiyorum eğer buraları okuyorlarsa.gitmeyin.net!