şükela:  tümü | bugün
  • marmara universitesi i.i.b.f. öğretim görevlilerinden biridir.iyidir hoştur ama puan vermede adam kayırır.ders seçiminde dikkat edilmelidir.
  • marmara universitesi isletme bolumunde dersini sevdirebilen nadir hocalardandir.
    tersi icin ki ornekleri gayet coktur.(bkz: ergun tuna)
  • özel bir durumdan dolayı bir sömestr boyunca almanca işletme son sınıf öğreniclerine markstrat dersini vermiş, bu kısa sürede gerek kişiliği gerekse öğretmenliği ile şahsımı kendine hayran bırakmış, sabahın köründeki derslere % 100 katılımımı sağlamıştır. öğrencilerine karşı her zaman sıcak ve iyi niyetli yaklaşımı takdire şayandır. tez zamanda prof. olması için hayır dualarımı eksik etmeyeceğim kendisine..

gerçi manager'liğini yaptığım firma sonuncu oldu oyunda ama sağlık olsun, önemli olan yarışmaktı.
  • hakkındaki entryleri okuyunca şaştım kaldım. bir zamanlar iyiymiş galiba sakın ama sakın dersini almayın. bir kere öğrenci yanlısı falan değildir. düzgünce derdinizi anlattığınız da dinlemez, yardımcı olmaya çalışmaz. mail atarsanız cevap vermez.

iletişim kurmak konusunda sorunları var. elindeki sunumu elinden alırsanız 1/2 kelime dahi edemez. adam kayırma konusuna kesinlikle katılıyorum. almayın aldırmayın yakmayın kendinizi.

hadi eyvallah.