şükela:  tümü | bugün
  • şu korona günlerinde bunaldığım için yapmayı düşündüğüm eylemdir.

kendisinden online psikolojik destek almak istiyorum. daha önce kendisinden destek almış yazarlardan seans ücretlerini öğrenmek isterim...
  • o parayla kafa çek boşuna gitmemiş olur.
    azra kohen kim amk?
  • psikolog olmayan birinden alınan desteğimsi. gerçi desteği kimin aldığı tartışılır bu durumda.
  • bu kadının arakçı olduğu ortaya çıkmamış mıydı?
  • yazdığı tüm kitapları okuduktan sonra şunu söyleyebilirim ki
    danışmanlık vermesede, oturup 2 saat konuşmak muhabbet etmek için güzel para ödeyebilirim
    kitaplarını okuduktan sonra kadına hayran kaldım resmen
    hikaye arasına serpiştirdiği bilgiler ile resmen fark yaratıyor .
    epifiz bezine kadar insanları bu zamana kadar hiç merak etmedikleri aslında bilmeleri gereken ama okulda öğretilmeyen konular hakkında uyandırdığını düşünüyorum.

varsa öyle bir danışmanlığı bende katılmak isterim.
  • hahaha umarım yukarıdaki arkadaş trolldür.

--- spoiler ---

epifiz bezine kadar insanları bu zamana kadar hiç merak etmedikleri...

--- spoiler ---
  • sonra da metin hara ya gidip zıplarsın. kendine sarılırsın falan. oradan da cinci hoca’ya da bi muska yazdırırsın. sonuçta pozitif düşünmek lazım. iyi enerji her sorunu çözer swh .
  • 30 yaşına gelmiş; ama bağlaç de'yi ayrı yazmayı öğrememiş, buna karşın türkçe öğretmenine bok atan insanların, sorunlu olduklarını anlamaları ve gerçek diplomalı bir psikoloğa gidip adamakıllı terapi almak istemelerini beklemek zaten mümkün değil.

özgenin müritleri ahh ahh!!!

tanım: mümkün değildir, çünkü özge hanımın diploması yok. senin kocanın evi yok!
  • seansın sonunda bütün kitaplarını satın alırsınız. güzel tedavi.
  • "epifiz bezine kadar insanları bu zamana kadar hiç merak etmedikleri aslında bilmeleri gereken ama okulda öğretilmeyen konular hakkında uyandırdığını düşünüyorum"

bu şey değil mi ya,
    siz anneleri tarafından size emanet edilen çocuklara her bakımdan yetersiz bulduğunuz biri tarafından annelik yapılmasına kesinlikle karşısınız.