şükela:  tümü | bugün
  • altcointr telegram grubunun boş admini.

gelecekten gelen edit: acemilik zamanlarımda dediklerini yaptık, sözüne uyduk. bir sürü zarar ettik. acemilik işte. şimdi öğrendik piyasayı. ama o halen öğrenememiş. hala waves de waves. sasha babasının oğlu sanki.
  • ücretli grup açmış kripto uzmanı. param olsa da girmem.
  • her sağlam projeye "scam" diyip gruplarda millete exrn gibi sikindirik bi coini aldırmaya çalışandır.
  • grupta arkamdan konuşandir. bak 155i ararim

aylardır exrn diyor scam in dibi. 100x kazanmış bi de. yav he he diyorum sana. millete waves waves diye diye ne zararlar ettirdin. anca bıdı bıdı. bi de "bunları paralı grupta anlattık" demesi yok mu. anlattiysan git o zaman paralı gruba orda çal orda oyna.
  • yine lafından dönmüştür.
    ya sen geçenlerde grupta pundixe scam demiyor muydun? kaç milyar token var ne işe yarar kesin scam dedin be
    şimdi?
    şimdi dediğine bak

"birileri satmamıştır inşallah cheesy gecenın bır yarısı bu proje tutar dıye çok laf anlatmıştım bırılerıne cheesy inanamamıştı bir türlü. satmamıştır inşallah smiley

gerçi ekip bir ara poka sardı iyice coın arttırmalar vs ancak toparlamış gözüküyorlar."

yav he kardeş he
  • harika bir trol twitter açılmış kişidir

https://twitter.com/aztec84602602

ahahahahahaha kim yazıyorsa çok zeki. helal olsun :d
  • sonunda "arkadaş bence scam" diyerek olayı ne kadar kişiselleştirdiğini göstermiştir. scam dedikleri de xlm, ada, gas falan ha.
    "ben deyınce scam mı oluyor." diyerek de sıvamıştır. yürü be aztic.
  • truechain öneren birine "adı doğru zıncır olan seyın neyıne bakayım yaa" diyerek sonunda bir bomba daha patlatmıştır.
    waves fanatiği kendisi. waves ne demek?
    "waves" olunca harika proje
    "truechain" olunca "adı doğru zincir niye bakayım".

he he
    çok doğrusun
    en çok sen biliyosun
    paralı grupta anlatmışsındır kesin
    discordda da anlatmışsındır

şeytan diyor ağzına kürekle kürekle vur.
  • en son
    "admınlıgi de pro ıle konusun. bulabılırsenız. isteyen alsın admınlıgı.
    spamlara maruz kalmayın dıye admınlık yapıyorum sadece." diyen kişidir.
    ahahahahahaha.
    sayende grup onlarca spama maruz kaldı. mytracknet simdaq kakaladın millete. insanların zararıyla kendin kar ettin. şimdi "spamlara maruz kalmayın diye" bıdı bıdı.

ne kadar naifsin sen.
    kürek şart.
  • insan azarlamada malum şahısı bile geçmiştir. yürü be.

https://imgur.com/a/jmosyj5

100 dolarlık alan adamı nasıl da eziyor öyle. nasıl da para manyağı olmuş. nasıl da üstten bakıyor. adamın 100 doları kendine göre bütçesi. senin 100k doların varsa o da senin bütçen. sen git 100k dolarlık konuş.

kürek şart.