• bu adamın sinirini de anlamak mümkün değil. sen o kadar vizyon sahibi ol, sonra git saçma sapan insanlar arkandan konuşuyor diye sinirden kudur. şu arkadan konuşanlar vs agresyon yaratıcı bir sey değil de daha çok keyif verici bir şey aslında. ben olsam, kudurun amk beyinsizleri der keyiften 4 köşe olurdum ahahah
  • valla şu piyasada adam akıllı konuşan bir kaç tane analistden biridir. ulan en azından adam battıysa battım diyo, açıyo gösteriyo kaçtan almıs kaçtan satmış. twitterda finolara ( feno=fenomen) bakıyorsun hepsi hep karda amk , hepsi tam tepede stop olup tam dipten alıyorlar bir tanesi de göstermez hesaplarını.

bu adam özetle şunu söylüyor: btc market makerlar aracılığı ile manipüle edilerek alt coinler yamultuluyor, peki neden ? çünkü market makerlar yani borsaların fütursuzca izin verdigi vadeli işlemler ( futures) ee her kes futures long pozisyon actıgı için btc yi düşürüp alt coinleri çakıp senin benim paramı conimi çalıyolar. takip edilmesi gereken şahıs.

ilk başta çok radikal gibi görünsede adamın dedikleri yüzde yüz dogru, sadece elon musk hakkında ki iyimserligine katılmıyorum geri kalan btc nin geldigi noktada tamamen alt coinleri manipülasyon aracı haline geldi.

takip etmek isteyenler için twitter linki aşagıya bırakıyorum.

aztec gold hero
  • türk kripto aleminin tanınmış bir yüzü. 9 senedir bu piyasanın içinde olan idealist, vizyon sahibi birisi. diğerlerinden çok farklı. yayınlarını 1 saat dinlemeniz bile kripto dünyasına bakış açınızın tümden değişmesine yetiyor.
    şu sıralar neredeyse her gün twitter'da canlı sohbet odaları açmakta, dinlemenizi tavsiye ederim. özellikle luna faciası ve piyasaların çöküşü ile ilgili birçok konuda neyin ne olduğunu ayrıntılı bi şekilde açıklayarak ufkumuzu genişletti. sayesinde kriptonun, "ordan alayım şurdan satayım, şu kadar kâr edeyim" düşüncesiyle bakılmaması gereken bi yer olduğunu öğrendim.
    artık hepimiz için roketçi finoları(fenomenleri) bırakıp aklın ve mantığın izinden gitme vakti gelmiştir. kendisinin twitter hesabını buraya bırakıyorum. link
  • turk piyasasini gectim kripto dunyasindaki en vizyon sahibi kisilerinden biridir. çizgisini bozmadan devam etmesi ümidiyle.
  • teknik ve temel analiz üzerinden yapmış olduğu çalışmalar ile kripto piyasasının realist ve natüralist tek kullanıcısı böyle bir adamın vereceği tüyoları dikkate alıp değerini bilmelisiniz.
  • kendisi bilmez ama hocamdır.
    kriptoyla ilgilenen arkadaşların takip etmesinde fayda var. yayınlarda herkese isyan eder ama bu işi bilir
  • altcointr telegram grubunun admini.

gelecekten gelen edit: acemilik zamanlarımda dediklerini yaptık, sözüne uyduk. bir sürü zarar ettik. acemilik işte. şimdi öğrendik piyasayı. ama o halen öğrenememiş. hala waves de waves. sasha babasının oğlu sanki.

gelecekten gelen edit2: teknikanaliztr grubuna geçmiş, altcointr'yi bırakmış ve kanıt delil kalmasın diye oradaki tüm mesajlarını silmiştir. neden acabaaaa?

neyse sen silersen ben de silerim.
hesabın var mı? giriş yap