şükela:  tümü | bugün
 • beats, urbanears gibi bikac firmanin turkiye distributoru. [http://www.aztekteknoloji.com/ http://www.aztekteknoloji.com/]

  beats kulakligimin arizasi sonucu garanti sureci vesilesiyle tanismis oldum kendileriyle. yakin ilgileri icin tekrar tesekkurler. :)
 • urbanears marka kulaklığımla alakalı yaşadığım sorunu beni uğraştırmadan aynı gün içinde çözmüş, kopan hayat damarlarımdan birini tekrar bağlamış distribütör firma.
 • maalesef akg'nin de türkiye distribütörü olan firma. maalesef diyorum çünkü insanı bir daha akg kullanmamaya yemin ettirecek kadar kötüler teknik destek konusunda.

  bu yıl içinde iki defa işim düştü kendilerine, ikisinde de pişman oldum. ilkinde, yeni sol ped takılması için gönderdiğim kafaüstü kulaklığıma, kulaklığın orijinal parçası olmadığı belli olan, muhtemelen aliexpress'ten sipariş etsem hem daha ucuza hem daha hızlı sahip olabileceğim bir ped takıp gönderdiler. oldukça da geç bir sürede, ne bir bilgilendirme ne başka şey.

  ikincisinde de maalesef geçen ay işim düştü. 23 ekimde servise gönderdiğim ürünüm, azami 20 iş günü olan tamir süresine rağmen ses seda çıkmayınca anca geçen gün mail atmamla birlikte bilgi verip gönderdiler. e, ben hatırlatmasam ne zaman gönderecektiniz kulaklığı? kargo olayı da rezalet. size sormaya bile tenezzül etmeden, size uygun mu, yakın mı diye düşünmeden kafalarına göre bir kargo şubesi belirleyip gönderebiliyorlar. bu kadarına pes. mail'de de sadece kargoya verdiklerini belirtiyorlar bir de, ne takip numarası, ne firma adı, hiçbir bilgi yok.

  bugün alakaya maydanoz, bana oldukça uzak bir yerdeki kargo şubesinin aramasıyla haberdar oldum ürünün geldiğinden. şimdi işim yoksa, yarın kalkıp mesai bitmeden gidip almaya çalışacağım.

  umarım tez zamanda akg'den ellerini çekerler. yoksa bu son tercihim olacak artık.
 • beni uğraştıran firma.hepsiburada ile görüştüm bozuk olan jbl 450bt kulaklığımın aztec tarafına kendimce götürülmesi gerektiğini öğrendim. kardeş adamların ayağına kulaklık götürdüm sen getirirsen kabul edemem hepsiburadanın getirmesi lazım sana yanlış bilgi vermişler dediler. ebesinin hörekesindeki akutlar mahallesinden döndüm hepsi burada bana aztec firmasına sizin götürmeniz lazım diyerek ısrarda bulundu siz anlaşın o zaman dedim. ve hepsiburada haklı çıktı. adamlara karşı ödemeli gönderiyorum kulaklığı beni 2 defa yordunuz diyorum kabul edemeyiz diyorlar. çıldırıcam en sonunda saat 5.57de benim işimi çözmeden mesai bitti diyerek beni başlarından savdılar.

  tek başlarına şuan bu işi yapıyorlar karşılarında bir rekabet olmadığı için sanırım totoları kalkmış.

  edit: aradan bir hafta daha geçti hala yanıt alamıyorum.