şükela:  tümü | bugün soru sor
 • dunyanin en buyuk hi-fi ve hi-end hoparlor ureticileri. ingiltere men$eili. bulduklari ve geli$tirdikleri pekcok yenilikle,yeni kullandiklari degi$ik materyallerle (kevlar), ultra modern ara$tirma laboratuarlari ile de teknolojik alanda dunya lideri konumundadir. ilgilenirseniz:
  http://www.bwspeakers.com/
 • acilimi bowers&wilkins, reklam sloganlari 'listen and you'll see'...
 • nautilus 802 modeliyle beni kendisine hasta eden speaker markasi. nautilus 802 icin odenen $8000'i son kurusuna kadar hak eden marka. bir ingiliz klasigi. en iyi modelleri nautilus serisidir. muzik dinlemeyi sex kadar zevk veren bir olaya ceviren, dizayniyla, kalitesiyle asmis bir marka. ozellikle rotel amp'lerle cok guzel uyum gosterir. high end tutkunu herkesin mutlaka dinlemesi gerekir.
 • george lucas'ın episode ii için stüdyosunda kullanıyor olduğu hoparlörlerin markasıdır. across the stars klibinde görülebilirler.

  firma üretmiş olduğu efsanevi nautilus modelinin haklı olarak oldukça üzerine yatmış. her yeni modelde nautilus'a benzeyen, nautilus'tan alınmış birşeylere rastlanıyor. sürücülerinde sıkça kevlar kullanıyorlar. satın almak oldukça nakit ister fakat yakın zamanda dm303 gibi her cebe uygun bir model üretmiştir ki çok tutmuştur.
 • john bowers ve roy wilkins tarafindan kurulan adi kisaca b&w olan hoparlor ureticisi sirket. en unlu urunleri salyangoz seklindeki nautilus adli hoparlorleridir.

  websiteleri: http://www.bwspeakers.com/
 • insan seslerini oluşturan orta frekanslardaki başarısını neredeyse hiç bir hoparlörün kolay kolay yakalayamadığı bir markadır. subwoofer'ları için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. 705 modeli 2004 yılında yılın hoparlörü ödülünü kazanmıştır. fiyat performans açısından dinlediğim birçok farklı markaya oranla son derece başarılıdırlar. rel bir subwoofer ile kombine edildiğinde gayet başarılı sonuçlar elde ediliyor.
 • xf ile jaguar'lara da bulaşmış hoparlör üreticisi.

  http://www.bowers-wilkins.com/…play.aspx?infid=2482
 • son dizaynları olan zeppelin ile iphonedaki şarkıları en iyi ses kalitesiyle dinlemeye olanak sağlayan hi-fi ve ev sinema sistemleri markası.
 • 30 lu yaşlarında ve müziğin hayatında ciddi bir yer tuttuğunu söyleyen insanların bile dinleyince' ben bugüne kadar müzik dinlememişim 'demesine sebebiyet veren güzel firma.

  aynı fabrikada üretildiği için rotel marka amfilerle kullanılması tavsiye ediliyor. rotel, marantzla kıyaslandığında bu speakerların performansını gerçekten ciddi şekilde arttırıyor.
  bu da böyle biline.