şükela:  tümü | bugün
  • zaman kaybetmeden girin! btc'de transaction (para gönderme-alma) inanılmaz yavaşladı ve transaction ücretleri fırladı..yani btc varlık nedeninin ayağına sıktı..
    işte bu işlevi yerine getirecek yeni mecra burası..birçok büyük borsa tabiki buna çekimser yaklaştı ve segwit2x çatallaşmasından doğan b2x coinlerini size vermedi..belki daha sonra verir ama siz erken davranın ve b2x'i kaçırmayın! kaçırmayın diyorum:çünkü btc bu sene göreceği son noktaya geldi..o yüzden son 1 aydır millet altcoinlere yöneldi..o borsalar da milletiiyice düdükledi ve artık yeni bi çıkış arıyor!

kendi coininizi bile basıp,piyasaya sürebileceğiniz bir site bu:
    (yazılımcı arkadaşlara duyurulur)

mevcut borsalarda olmayan birçok özellik var burada..free coins, bonus vs..b2x ile işlem yapan birkaç borsa arasından yaptığım araştırma sonucunda en pratik ve anlaşılır olduğunu düşündüğüm bu:

https://yobit.io/?bonus=wbott

not: sağ alt köşedeki dice game 'çift mi tek mi oyunu' gibi bir kumar..bulaşmayın! çok btc'si olan için güzel eğlence ama gerek yok! bu erken bilgiyi umarım iyi değerlendirirsiniz !
  • bugün itibarı ile üretime başladık ama wallet bulamıyorum. kendi sitesinden indirdiğim wallet ise 130 gbyte download yapacağım diyor. bilgisayarımın diski anca o kadar :) bilgisi olan varsa yeşillendirmesi rica :)
  • x11 algoritmasıyla kazılabilen segwit2x coini. 3 günde 1 adet b2x kazılabiliyor şu an. güncel fiyatı 27 usd, geçen hafta 150 usd'den düştü. 2000 usd'leri de görmüş. büyük borsalara girmeyi becerebilirlerse ilk 100 içinde tutunabilirler diye düşünüyorum. ekibi biraz kolpa şimdilik ama belli olmaz belki ileride toparlarlar. tutturabilirlerse bitcoin'in ekmeğini yiyerek büyüyebilirler * *
  • transfer hizi beni dumur eden bir coin. abarti yok 3-4 sn de pool dan cuzdana ulasti.