şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir ekşi sözlük yazarı
  • nick altıma gelip şu hakaret ve iftira entrysini kusan trolldür.

yazdıklarının yalan olduğunu bilir. çocuklar, köpek korkusu yüzünden köpeklere yem olmasınlar diye yazdığım bir tavsiye yazısından, "cani" ve "psikolojik problemli" olduğum, çocukların ölmesini istediğim çamurunu atmakta bir beis görmemiştir. tıpkı binlerce başka profiliyle binlerce başka yazara yaptığını tekrarlamaktadır.

çocukları zerre kadar umursamaz. hele türk çocuklarını hiç umursamaz. ve fakat duyar kasmak, başka yazarlara çamur atmak için çocukları bahane olarak kullanan profesyonel bir trolldür.

iyi ve güzel bulduğu herşeyi, herkesi kıskanır, diş biler. nereden ne bulsam, ne çıkartsam da bir iftira atsam, üzerine sıçrasam diye pusuda bekler.
  • aynı gece nick altımda ve özel mesajla hakaretler, beddualar yağdıran profillerden biridir. diğerleri gibi entry sayısı düşük ve yazdıkları tutarsızdır. hepsi aynı kişi olup, birbirinin klonu mu, yoksa çete halinde mi sataşıyorlar göreceğiz.

diğer profiller: @nice1m8, @kroos, @johnsnowvarya
    bir de favcı @sonumudumjonsnow
  • bir japon müzik klibinden duyduğum ve uydurduğum kelime grubu :)

yukarıdaki ithamların doğrusu aşağıdaki gibi arkadaşlar. bana küfreden, iftira atan, tehdit eden birinin halüsinasyonları;

entelsiz dantel küfür, tehdit ve iftira yazarıdır.

kendisini tanımam etmem. #82612115 numaralı entry'sinde köpeğin parçaladığı çocuğu ve annesini köpeklerden korktukları için parçalandılar, kaçmasalardı diye eleştirdiği için kendisine "hadi köpek sahiplerinin köpeklerini başıboş bırakmalarını eleştirirsin, belediyeleri eleştirirsin, köpekleri bu vahşiliğe iten nedenleri eleştirirsin; ama nasıl bir vicdan parçalanan çocuğu "kaçmasaydı, korkmasaydı" diye eleştirir, o bir çocuk! k*s beyinli cani (tdk: acımasız) psikolojik problemlerinin olduğunu düşünüyorum" dedim. demez olaydım, buna cevaben bana yönelttigi küfür, tehdit ve iftiralar;

1- köpek katili
    2- s*ktir git
    3- g*tunde patlayacak
    4- or*spu enkazi
    5- sinsi pislik
    6- kendini kolla
    7- bilmem ne çocugu (arkadasindan)
    8- çingene-hewal (arkadasindan. olayi buraya nasil getirdi anlamadım)
    9- paralı troll
    10- ona virüs gönderiyormuşum (bkz: halüsinasyon)
    11- sürekli eksiliyormuşum (bkz: halüsinasyon)
    12- binlerce başka hesaplarımla binlerce başka insana saldırıyormuşum (bkz: halüsinasyon)
    13- yazdığım entry'i fav'layan konudan bir haber insanın ve benim nick altlarımıza "çete üyesimi göreceğiz" yazdı...
    14- çocukları (özellikle türk çocuklarını) sevmez (ben hayatımda böyle saçmalık, böyle ırkçılık duymadım)

bunların üstune kendisine tek bir hakaret etmedim, özur dilemesini istedim, söylediklerinin suç olduğunu söyledim. ama yok herif saldırılarına devam ediyor. neymiş nick altını kirletmişim, davasina bedava bakacak avukatlar varmış. sürekli eksiliyormuşum, yıllardır saldırıyormuşum ve en komiği de virüslu dosyalar gönderiyormuşum. durumun bu noktaya geleceğini hayal edemezdim. acımasız ve k*s beyinli dememe bu kadar takıldıysa özür dilerim ama adam her mesajında küfürlerine, tehditlerine ve hayali suçlamalarına yenisini ekliyor. bitsin bu tartışma silelim entry'lerimizi dedim ama dinlemedi. öfke patlamasında, küfürlerinde, tehditlerinde ve iftiralarında başarilar diliyorum.

köpeğin parçaladığı çocuğu suçladığı o entry, noktasına dokunmadım:

--- spoiler ---

ilgili video: https://www.youtube.com/watch?v=woxrnqns5lu

24.10.2018 01:45 ~ 02:40 entelsiz dantel #82612115

tuhaf. olayı, tvde haberlerde izledim. hiç pitbull falan demediler. köpek saldırdı dediler ve acayip köpek düşmanlığı yaptılar. görüntüdeki 2 köpek de pitbulla benzemiyordu ve durup dururken saldırmadılar.

yüz metre ileriden, biri küçük, biri orta boy iki köpek kendi aleminde koşuyordu. çocuğu hedef alarak koşmadılar ama çocuk herhalde köpek görünce çok korkuyor. gerekmediği halde koşarak kaçmak istedi, korkudan yere düştü ve köpeklerin dikkatini çekti. ufak, siyah beyaz bobi tipli köpek çocuğa saldırdı. diğer köpek kaçtı.

çocuğun annesi ve mahalleli köpeği ellerine geçen kalas, takoz ne varsa onunla dövdü. sonra da ekipleri çağırmışlar herhalde öldürmüşlerdir köpek dostları.

çocukken "köpekten korksan da kaçma, köpek kaçan insandan şüphelenir saldırır. korktuğunu da belli etme, sakin ol. yürü geç" diye öğretmişlerdi.
    belli ki bugünün çocuklarına da gerekli bir bilgi.

edit: aynı haberi "sokak köpeği" olarak veren haber kanallarını yazayım kaynak olsun. tamamen her yönüyle yalan ve çarpıtılmış bir haber bu. servis bekleyen öğrenciye saldırmadılar. kendilerinden deli gibi kaçan şüpheli sandıkları birine saldırdı tek bir tanesi. pitbull da değildi. minik bir köpekti. herhalde el kadar köpeği öldürünce biraz utanıp, sonradan "ama pitbulldu" diye uydurdular.

https://www.ntv.com.tr/…irdi,pghac0strkqiz5ztki3elw

https://www.haberturk.com/…sokak-kopekleri-saldirdi

http://beyazgazete.com/…kizi-yaralandi-4734951.html

https://www.takvim.com.tr/…na-sokak-kopegi-saldirdi

http://m.milliyet.com.tr/…sehir-yerelhaber-3109434/

edit: ne kadar pitbull varsa hepsi posta kutuma üşüşmüş.
    hani pitbulldu? "pitbull parçalasın seni" diyordunuz. yalanınız tutmayınca "köpek ısırsın seni" ye mi düştünüz? o kadar korkmayın. hiçbir köpek sizin kadar kuduramaz. aynaya bakabiliyorsanız köpeğin yanından da geçebilirsiniz.
    15 24.10.2018 01:45 ~ 28.10.2018 00:25 entelsiz dantel

--- spoiler ---
  • aha bunu atlamak olmaz.

@enkaz devraldik yedek hesaplarının %97. dilime düşerek açıkta kalanlarından biri.
  • kendisini ututtuğumu sanmasın sakın.
    kendisi de #94017382 yazdığımın muhataplarından biridir.

hatta belki de ateşleyicisidir.
    zira 2. toplu saldırıları kendisinin bira davetini reddetmemle başladı.
    gitseydim ne yapacaktı acaba? birama ilaç mı atacaktı? veya bira içince ıspanak yemiş temel reis gibi aparkat hamdi karakterine bürünüp yumruk mu atacaktı?