*

• hoşa giden eylemin evvelallah bir abimiz tarafından yapıldığını gördüğümüzde içimizden kopuveren replik*.
  • baba olarak kastedilen, savaş dinçel'in canlandırdığı nusret baba 'dır. "babaa.... büyüksünnn" şeklinde söylenmesi caizdir..
  • anarchy online (bkz: mmorpg) da bu laf kalıbının kaullanılabilecek en garip şekline tanık oldum efendim. ahmet sourtimes ın müsaadesiyle anlatıyorum; türk bir nt dostumuz oyunu oynamakta geldiği level aralığının en favori mekanlarından birisi olan "foreman's" da takılmaktadır. ne nick i türkçedir ne bişey. dışardan bakan ın türk olduğunu anlaması zordur yani. neyse takım kurulur olaya girilir fekat ne hikmetse elemanımız bi şekilde takım arkadaşlarından birisinin türk olup olmadığını merak eder vesorar bunu. hayır yanıtı alınır, zira sorulan kişi macardır. birkaç dakika sonra bu macar arkadaştan "sen türk müsün?" diye türkçe soru gelir eleman evet yazar yollar. karşıdaki macar dan "baba büyüksün" cevabı gelir. bir süre kopulduktan sonra olay aydınlatılır. türk oyuncularının çokluğu bilinen knight online adlı mmorpg u bir süre oynamıştır macar kardeşimiz. ordaki ahbapları dur sana türkçe öğretelim ayağıyla bunu öğretmişlerdir. knight online ın nasıl boktan bir oyun olduğu konusuna hiç girmeden bu online oyunların sabahlara değin zaman mevhumundan uzak biçimde oynanabildiğini hatırlatarak, macar olduğunu öğrendiğiniz birinden bunları işitmenin jargona hakim bünyeler üzerindeki patlatıcı etkisin önemini belirtmek istedim teşekkür ederim...

not:ha bu arada heredot cevdetten de nefret ederim. hatta sözün bir orjinallik içermemesi sebebiyle heredot cevdet karakterine mal edilemeyeceğini düşündüğümden yazacak taakati bulabildim yoksa yapamazdım,o kadar tiskiniyorum yani...
  • savaş dincel'in vefatıyla bir kez daha kulaklarda çınlayan replik. babaaa büyüksüüünnnn`
  • ayni zamanda vy canis majoris icin soylenebilecek bir repliktir
  • volkswagen polo sloganı olmuş.
    http://www.youtube.com/watch?v=b_nzzjpf45m&feature
    allahı var güzel reklam şimdi.
  • tuba büyüküstün'ün babası.
hesabın var mı? giriş yap