• önce başrolü mehmet ali erbil olarak duyurulan sonrasında settar tanrıöğen ile anlaşılan trt dizisidir. what happens to my famıly adlı kore dizisinden uyarlanmıştır.

yapımcılığını mf yapım (faruk bayhan-fatih aksoy)’un üstlendiği senaryosunu tayfun güneyer’in yazdığı, yönetmenliğini yusuf pirhasan’ın yaptığı “baba candır” dizisi temmuz ayı sonunda trt1 ekranlarında başlayacak.

baba candır’ın hikayesi ise şöyle, “emekli taş fırın ustası salih, eşinin ölümünden sonra 3 çocuğuna hem babalık hem annelik hem de yaşam koçluğu yapmaya başlamıştır. salih’in başından geçen olaylar bazen hüzün bazen de neşeli bir şekilde ekranlara gelecek.
  • dizide settar tanrıöğen'e, uraz kaygılaroğlu, tülay bursa, berna koraltürk, özgün karaman, melis tüzüngüç, tolga pancaroğlu, dila bayrak, mehmet ulay ve selda özbek gibi isimler eşlik ediyor.
  • olmamis.
  • gayet olmuş dizi. oldukça keyifli.
  • basrolune (bkz: settar tanriogen)in cok yakistigi dizi.
  • ufak bi ekmek teknesi havasi var.. ilk bolum oldukca samimi.. settar baba insanlari bol bol ağlaticağa benziyor.. olmuş dizi ilk bölümden nasilda kendini belli ediyor..
  • bence de olmus dizidir.. bu sene yaz dizileri cogunlukla iyi, sezona da yansir insallah bu iyi gidis.. bu arada tek yanlisi bence basroldeki kizin sempatiklik ile cigirtkanlik noktasinda mesafeye kacirip gercekten cok irrite edebilecek seviyede bir konusma uslubu gostermesiydi.. tavsiyem bu rolun benzerini oynayan yine bir yaz dizisi olan iliski durumu karisikta yer alan oyuncuyu kendisine ornek almasidir.
  • eli yüzü düzgün birkaç yerli diziden bir tanesi
  • sıcak, samimi bir yaz dizisi gibi duruyor. daha yeni baslamis gerci ama nasıl oldu da ben fragmanlarını görmedim diye kendime şaşırdım doğrusu. ısim soluklu olması dileği ile
  • tuttum ben bu diziyi. özgün karaman ve uraz kaygilaroglu cok da iyi olmus cok da guzel olmus
hesabın var mı? giriş yap