şükela:  tümü | bugün
  • fethiye merkezdeki efsane dondurmacı. karı koca istifa edip bu dükkanı açmışlar. buralara gelince kesinlikle uğranılması gereken bir yer.
  • 1 top dondurmayı 6 tl'den millete kakalayan, dondurmasının lezzetinde aman aman şahanelikler bulundurmayan dondurmacıdır. ben bu fiyata bu performansı düşük buldum. bir daha gitmem. bunun yerine daha uygun fiyata aynı lezzeti başka mekanlarda yakalayabileceğinizi düşünüyorum. bilginiz olsun.
  • çoğu yerde dondurma yemiş biri olarak hayatımda yediğim en iyi kavunlu dondurmayı yapan yer. 6 tl topu ama gidip saçma sapan yapay tatlı dondurmalara 4 tl vereceğime bu güzel lezzete 6 lira veririm daha iyi. ayrıca topları gayet büyük. bir de kesinlikle kendi yaptıkları vanilyalı ve tarçınlı külahla almalısınız mükemmel oluyor.
  • bir fethiyeli olarak geçen yıldan beri gittiğim incirli dondurmasının effssaannee olduğu yer. bir topu 6 lira, ne 1 dolar ne 1 euro ve asla 1 pound değil.
    fiyat performans olarak çok iyi.
  • iki temiz iyi niyetli insan tarafından açılan dondurmacıdır. adı, dükkanın açılış sürecinde gelen güzel haberle ilgilidir. evet fethiye standartlarında fiyatlar biraz pahalıdır ama merdiven altı uğur dündarlık hijyen koşullarında üretilen dondurmalarla alakası yoktur. gönül ferahlığıyla yenilmelidir.