şükela:  tümü | bugün
  • son zamanların en eğlenceli film klibine sahip filmi. benim gibi yaşı 30'u bulan gençler ( 30 is the new 20 diyorlarrr) mansur ark abimizi iyi tanır. zamanında az ses getirmemiştir! şakısı az dolanmamıştır dilimize.. kendisini uzun bir zamandan sonra bu filmde hem sesiyle hem oyunculuğuyla bulmak mümkün. film klibindeki eğlenceli tavırlarıyla da dikkat çekiyor. filmin senaristi furat emir isimli süper azimli genç arkadaşımız filmin hem yapımcılığını, hem senaristliğini hem de oyunculuğunu üstlenmiş. film mekanının çocukluğumun geçtiği beypazarı olması da beni ayrı cezbetti. ankaralı ve ankara'daki ekşicilerin dikkatini çekeceğini düşünüyorum. oyun havası sevmeyen birisi olarak bu film klibini her gün arabamda dinlemeye başladığımı belirtmek isterim ;)) evet evet hem de baya baya amerika sokaklarında ;) baya baya gırgır olmuş anlayacağınız. siz de bir göz atın bakalım ;)

baba mirası film klibi

(bkz: baba mirası film klibi)
  • kadro da mansur ark,latif doğan ,ankaralı ibocan ve hüseyin kağıt daha birçok ankaralı türkücü var...çok değişik bir film gibi duruyor...tipler zaten komik ,sırf onlar için izlenir .klip de iyi...
  • biraz önce youtube'da gezinirken rast geldiğim film. 20 dakika önce rastladım buna.
    şu an hiç bir işim yok, bir şey bekliyorum. parasız pulsuz youtube'dan izleme imkanım var, koskoca film yapmışlar.
    kolam çekirdeğim meyvam falan var. düşünün ona rağmen bu kadar hacı.

bol kazançlar ne diyim.bana uzak başkalarına yakın olsun.