şükela:  tümü | bugün
  • ahlaksızlığın nirvanasıdır. kime sorarsan sor cinayet sebebidir. peki bu soru berat albayrak’a sorulunca bazı kesim için neden mizah malzemesi oluyor ve göbeklerini kaşıyarak gülüyorlar hiç anlamıyorum.

bu yüzlerce kişiden sadece birisi

bu işlerin malzeme olmaması için muhalefetin çıkıp bunu şiddetle kınamasını temenni ediyorum.
    “bu tip ahlaksızlar bizim içimizde yaşayamazlar, bizim böyle ne sempatizanımız olabilir, ne üyemiz olabilir” demelerini bekliyorum.
  • akp'nin mağduriyet için her şeyi yaptığının göstergesi.

benim tanıdığım muhalefet kesim ; kimsenin bacısına , gardaşına,anasına,babasına laf atmaz. 18 yıldır da asla şahit olmadık.bu olay birilerinin devreye soktuğu paralı trollerden fazlası değil.

muhalefetin derhal mansur yavaş gibi sıcak kanlı davranması gerekiyor.bu mağduriyet fırsatını onlara vermemeliler.
  • kutsal olan manevi olan değerlere saldırı kabul edilemez
    provakatif bu söylem cezaladırılmalıdır
    saldırı berat albayrak a yapılınca suçun niteliği değişmez
  • "bu olay birilerinin devreye soktuğu paralı trollerden fazlası değil."

şunu yazan adama ne kadar küfür etsen az. suratına tükürmek isterdim ama sen ondan da anlamazsın ki
  • kim olursa olsun dayağı hakeden bir ayıptır. berat albayrak korumalarını kullanarak bu adamı kaçırtıp "who is your daddy" dedirtse suçtur ama haklıdır.

ayrıca unutulmamalı ki birisinin genç yaştaki kızı için kız mıdır kadın mıdır bilemem denmesi de en az bunun kadar ayıptır. o gün tepki göstermeyen bugün tepki gösterirse inandırıcılığı kalmaz. insan olan dün o söze bugün ise bu terbiyesizliğe tepki göstermelidir.
  • bu adamları günahım kadar sevmem, ama çoluklarını çocuklarını karıştırmayın, doğru değil..
  • (bkz: ahlaksızlık)

bu ülkenin insanlık sorunu var. ayrıca ahlak değil, ahlaksızlık sorunu da var.

düşünce ahlaksızl
  • ruhsuzlardan beklenecek tutum ve davranıştır.
  • (bkz: çocuk)
  • bir kadın, bir çocuk bir baba... hiç mi ahlâkınız kalmadı.

siyaset bir yöntemdir, araçtır. ama insanlık esastır.

insan olamazsınız hiç bir baltaya sap olamazsınız.