şükela:  tümü | bugün soru sor
  • esnaf olan babamı, kadın müşterilerden kıskanmayı abartmam sonucu yediğim öyle kallavi bir tokat var ki ama hak etmiştim yalan yok.

allah rahmet eylesin.
  • anlamını bilmediğim hâlde ayol dediğim için dayak yemiştim
  • ömründe tek sikke vurmamış adamın göbeğine boks çalışırken sırtıma balyoz gibi yumruk indirmesi sonucu uzun bir süre yerde kapaklanmıştım.
  • fiziki olarak hiç tokat atmadı. tokat atmayı gec bir kez bile kızmadı. ama acısını manevi olarak atığı tokatla cıkardı.
    ama onuda affettim.
  • ilkokul 4 e gidiyorum o zamanlar, bir aile apartmanında oturuyoruz kuzenimin düğünü için ailecek hazırlanmışız, 2 araba çıkıcaz evden falan.
    ben erken giyinip (mavi takım elbisemi :d) parkta çocuklarla miskete dalmışım 1 2 saat geçiyor herkes beni ararken dayım görüyor. neyse geldi bağırdı çağırdı baban şimdi sinirli bizim arabaya bin dedi, ben de kaybettiğim misketlerin hıncıyla bindim arabaya. daha yoldayız böyle birden araba durdu ama öyle bir yerde durdu ki antebin en işlek caddesi, kavşak, köşede devlet hastanesi falan (bilenler için tilmen otelin önü), babam noldu demek için geliyor sanıyorum arabadan beni indirip o kavşağın ortasında önce bi tokat sonra yerdeyken bi tekme. üstüm başım mavi takım elbisem mort. o halde alıp düğüne götürdü, yetmezmiş gibi düğünde aile çıkınca oynattı. hayır o da yetmezmiş gibi düğün fotoğrafında poz verdirtti, herkes ayakta ben yerde. fotoğraf hala duruyor, gözlerim kan çanağı :d mavi takım elbisem ve kırmızı kravatım sizi hiç unutmadım.
    o günden sonra babamda nasıl bir vicdan olduysam, daha bir kez kavga bile etmedik.
  • (bkz: 2005)

ergenlik zamanında counter-strike oynarken evde sesli bir şekilde "ben terörist olmak için doğmuşum" diye bağırdım teamspeak'deki arkadaşlarıma, sonra bir ışık.. kafam tüplü monitöre girdi çıktı. durumu anlatana kadar akla karayı seçtim. şu anda 61 yaşında, sadece bir kere vurdu bana ve botlarla counter-strike 1.5 oynuyor şu günlerde.