şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: oğuzhan uğur)'un yeni youtube adresi.

  ilk videosu bugün yayınlanmıştır. aha burada
 • 22 dakikalık videosunda 1 saniye bile sıkmamayı başarabilen youtube kanalı. youtube adlı çöplükte kalite abidesidir. ülkemizde bir çok şeyde olduğu gibi bu kanal da hakettiği ilgiyi göremiyor tabii.
 • iyi geyiği var bu kanalın.

  edit: yeni yeni parayı bulmaya ve popüler olmaya başlayan, kibirli ve kısa boylu bir adamın ego tatmin aracına dönüşmüş. ' hayır da bu neyin kibiri? ' diye sormadan edemiyor insan. *
 • salak sacma youtube kanalları seyredip beyin amcıklaması yaşamış kişiler su videoları seyretse , az kendine ders cıkarsa allah belamı versin insan olmayı basarır. oyle de kaliteli youtube kanalı.
 • son zamanlarda youtube'ye girdiğimde gözüme soktuğu kanal. uzun yıllardır televizyon ve tabi müzik kanalı izlemeyen ben için kim la bu dedirtti. kim olduğunu öğreneceğim wikipedia açmayınca cahilce ve mutlu bir şekilde yaşamaya devam ettim demeyi isterken ayrılık acısı için kullandığım dns ve vpn ni bilgi amaçlıda kullanacağım aklıma geldi.
  söylediği eleştirel mevzuların büyük bir kısmını bende aynı şekilde farketmiş ve aynı şekilde düşünüyor olsamda bir dizi mantıksızlık silsilesi izlediğim bir kaç video ardından tekrar izleme isteğini engelledi.
  zira amacı ne bunun sorusuna cevap bulamadım. paramı, şöhretmi, tatminmi, eğlencemi, idealistlikmi, sosyal mesajmı ?
  ya hepsi mi yada hiç biri mi?
  nereden bakarsan bak tutarsızlık nereden bakarsan ahmakça.

  mesala bir videosunda ingiltere ve amerikaya sövüyor. tesbitleri ve söylemlerinede eyvallahta youtube de ne işin var o zaman? idealistliği ve sosyal mesajı küfür ve samimiyet eksikliğinden eledik. şimdi para için yapsa (ki kendide dediği gibi )şarlatanlık yapsa daha fazla izlenir. daha fazla izlenmeyince paralelinde şöhrette olmayacak, tatmin desem şarkıcısın camiada belirli işler yapıp daha büyük tatminler yaşarsın. geriye bir tek eğlenmek kalıyorki bu eğlence anlayışıda çok şatafatlı.
  eğlendirirken düşündürelim safsatası ise hangi ülke tarihi eğlenirken düşünerek değişmiş?
  özgürlüğü küfüre indirgemekte sığ bir düşünce.
  çok hızlı konuşması ve iki gün sonra kendinde videolarını silmek isteği oluşturacak şeylere hiç girmiyorum.
  hayırlı traşlar
 • --- spoiler ---
  türkiye'nin en çok izlenmek istenen ama sahipleri video koymadığı için izlenemeyen youtube kanalı.
  --- spoiler ---

  oğuzhan uğur önderliğinde nirvanaya ulaşmak üzereler. sadece oğuzhan uğur ismine indirgemek ne derece doğru bilmiyorum çünkü kamera arkasında enerjisi çok yüksek bir ekip var.
  takipçi sayıları arttıkça; diğer youtube kanalları gibi saçmalarlar ve olayı osurmadan sıçma challenge geyiğine bağlarlar diye çok korkuyordum ama yanılttılar.

  aboneleri bol, vurdukları gol olsun..
 • o kadar hızlı, o kadar telaşla dört nala devam etse de hiç yormadan güldüren/eğlendiren youtube kanalı.
 • oğuzhan uğur bu işi iyi beceriyor. bu devirde böyle iyi diksiyon zor bulunur
 • bu çocuk olmuş dediğim youtube kanalı, helal olsun.