şükela:  tümü | bugün soru sor
  • trajikomik bir röportaj olacaktır.
  • instagram yorumlarda birisi

"akp yan çarı göndermiş"

yazmış. gülmekten gözümde yaş kalmadı aq.

ahahahahahahahah
  • ezhel ve a haber sorularının cevaplarını gerçekten merak ettiren röportajdır.
  • güzel bir röportaj olacak gibi sorular tam istediğim gibi. ama gerçekten bu soruların erdoğana sorulmasını isterdim. cevap verebilirmiydi ne cevap verecekti merak ediyorum. sen kandırıldında 18 yaşındaki çocuk kandırılmadı mı ? sen ceza almazken o çocuklar neden ömür boyu hapis cezası aldı ?

neyse artık yan çarla idare edeceğiz.
  • oğuzhan uğur’a sorduğu cesur sorular sebebiyle tebrik ediyorum. keşke ergenekon’u, balyoz’u, habur’u da sorsaydı.

edit: sözümü geri alıyorum, sadece fragmanı iyi hazırlamış. röportaj tamamen fiyasko.
  • tanıtımda göründüğü kadarıyla oğuzhan uğur'un sorduğu sorular baya güzel. ama tabi devamını da görmek lazım cevaplar nasıl gelecek veya sondaki gibi takipçi sayısına bağlayıp gülüp geçecekler mi ?
  • akp gençlik kollarının sorularını yanıtlayıp* başbakan'a bir seçmen gözüyle soru sormak gerçekten büyük cesaret işi.

gönül isterdi ki soruları ile uzun'u sıkıştırsın ama o bu toplara hiç girmiyor. babala tv bu seçim döneminin medyadaki en büyük galibi oldu. umarım uzun vadede kalıcı olurlar.
  • yayınlanmıştır.

izleyenlerden spoiler bekliyoruz.

vaktimi izleyerek kaybetmek istemiyorum. yıllardır bunları izlemekten çok sıkıldım.
  • 10 dk izledim kendi kendine konuşuyor

amk hem rte çıkmıyor uşağını gönderiyor hem de sorulan sorulara bak

ezhel midir nedir bir herif var şarkıları uyuşturucuya yöneltiyor diye hapiste ne düşünüyorsunuz

sma hastaları var ne düşünüyorsunuz

örövizyona neden katılmıyoruz

gerçekten ülkenin en önemli sorunlarının işlendiği röportaj olmuştur yapanın eline sağlık

not: hepsini izlemedim ilerlete ilerlete baktım