şükela:  tümü | bugün
  • açmayın, hedef saptıran dede var.

ezhel'i soracağına babanın hesabını neden sormadın oğuzhan?

edit: babası kim diyen suserler için (bkz: hasan atilla uğur)

edit2: mevzular neşter programında abuk subuk bu konuya değinmiş. kimse sana neden babanın hesabını sormadı demiyor. önce iyi oku... ezhel'i sormasaydın zaten tek kelime eden olmazdı. madem adeletsizlikten bahsedeceksin............
  • binali yıldırım "yargı matematik gibi değil iki kere iki dört değil. yargıda veya hukukta iki kere iki üçle beş arasında bir sayıdır."

(bkz: george orwell)
    (bkz: 1984)
  • e hani oğuzhan babalada herşeyi açık açık konuşuyorduk? fetö yok, işsizlik yok, eğitim yok, yargı yok. senin yaptığın kürtajın aynısını a haberde yapıyorlar zaten. merakla bekliyordum, dağ fare doğurdu.
  • 10 dk izledim kendi kendine konuşuyor

amk hem rte çıkmıyor uşağını gönderiyor hem de sorulan sorulara bak

ezhel midir nedir bir herif var şarkıları uyuşturucuya yöneltiyor diye hapiste ne düşünüyorsunuz

sma hastaları var ne düşünüyorsunuz

örövizyona neden katılmıyoruz

gerçekten ülkenin en önemli sorunlarının işlendiği röportaj olmuştur yapanın eline sağlık

not: hepsini izlemedim ilerlete ilerlete baktım
  • 12:30 dakikasında 1 mart tezkeresinin meclisten geçmemesini mi övdü, ben mi yanlış duydum? vay 1 mart tezkeresini akp geçirmeye çalışmıyor muydu?
    "biz reddettik" diyor sayın binali yıldırım...

(bkz: oynatmaya az kaldı)
  • oğuzhan uğurun konuk olduğu röportajdır.
  • 5 dk kadar dayanabildiğim röportaj.

daha başlangıcından falso. önceki 3 konuğun hepsi, oğuzhan uğur'un yayın yaptığı stüdyoya gelirken, binali yıldırım için başka ve daha büyük bir stüdyoya gidilmiş. üstelik, gençlerden oluşan büyük bir şakşakçı kitlesi toplanmış. seçim propagandası döneminin 10 snlik özetiydi resmen.

edit: izlenme sayısında oynama yapıp en çok izlenen röportajlardan biri gibi göstererek komboyu tamamlayacaklardır.
  • 2003 yılında komaya girip bugün uyanan birisi olsaydım kesinlikle oyum kendisine olurdu. (daha doğrusu partisine)

fetöcüler hakkında oğuzhan gayet net bir şekilde, cumhurbaşkanı kandırıldık dedi, askeri lise öğrencileri de kandırılmış olamaz mı dedi. başbakan topu aldı yargıya attı. biz yargıya karışamıyoruz keşke süreç daha hızlı işlese dedi. kuvvetler ayrılığı ilkesi varmış bizim ülkemizde.

şu an söyledikleri sadece fanatiklerini memnun eder. bir çoğunun dediği gibi olmadığını yaşayıp gördük biz.
  • merak ettiğim tek bir soru var.

oğuzhan, babana bu videoyu izletecek misin? gururla söyleyecek misin seni hapse atan hükumetin bakanını, şimdiki başbakanını sorularımla böyle sıkıştırdım diye.

demek ki neymiş? para herşeymiş değil mi? ben, seni bu kadar zamandır izleyen kendimi sikeyim.

dayanamadım bir iki şey de ekleyeyim dedim. şimdi okur falan. ama uzun yazmıycam zira anlamaz. hatta aynı sebepten kendi seviyesinde yazcam ancak öyle iletişim kurabiliriz bana kalırsa.

öncelikle biz bu arkadaşın boyunun kısalığını götten bacaklı olmasından sanıyorduk; meğerse omurga eksikliğindenmiş ya la (arkadan gelen 15 20 kişilik şakşakçı ekibin gülme efekti)

şimdi buraya bi jumpcut daha gelecek

oğuzhancığım

jumpcut

pardon oğuzhan

jumpcut

o hani okuduğun bi mektup vardı ya

jumpcut

hatırladın mı

jumpcut

onu iyice bi kıvır bak. sımsıkı olsun. şimdi yarın bi gün yaradığın yerlerden iş kaparsın

jumpcut

jumpcut

jumpcut

mektupları yok etmen gerektiği zaman sen biliyorsun napacağını

geeçç
  • instagram yorumlarda birisi

"akp yan çarı göndermiş"

yazmış. gülmekten gözümde yaş kalmadı aq.

ahahahahahahahah