şükela:  tümü | bugün
  • bu akşam 22.00 itibarıyla babala tv youtube kanalında yayımlanacak özel röportaj. doğu perinçek'in konuk olacağı 13 haziran 2018 liderler fox'ta canlı yayını ile kesişmesi kötü olmuş.

https://www.youtube.com/user/oguzhanpihti/videos

serinin ilk bölümünde karamollaoğlu, ikinci bölümünde akşener vardı. bakalım oğuzhan uğur, perinçek'i layıkıyla sıkıştırabilmiş mi...
  • oğuzhan uğur seçim şarkısını yaptığı, babasının milletvekili adayi olduğu partinin liderine bol bol kıyak geçmiştir muhtemelen. chp imzaları ile aday olup ilk işi chp'lilere sallamak olan liderin röportajını ben de merakla bekliyorum.
  • doğu perinçek röportaj

yayınlanmıştır.
  • meral akşener'in seçmenini kapmaya çalışıyor resmen. geççççççççççççç
  • göz atmak istedim çünkü kendini solcu hisseden gençleri ve yurtsever kemalistleri manipüle edebilen bir adam perinçek. izledim, hz. muhammed ve “hepimiz allah’a inanıyoruz” diyerek başladığı hikayeye kadar. tayyip’ten daha fırıldak bir siyasetçi varsa; o, perinçek’tir.

(bkz: laiklik)
  • özet ekonomi politikası aynen şöyle; biz yapın diyeceğiz anadoluda kobilere sanayiye onlar da üretecek, köyüne giden köyüne gidecek köylü çiftçi ekin diyeceğiz ekecekler üretecekler...

vay amk ne kadar kolaymış la ekonomi,
    attım kafaya beyin bedava dolar da 2 lira
  • izlemeden önce eksilediğim röportaj. izlerken başım dönüyor sanıyordum, meğer perinçek dönüyormuş. bir de herkes teşekkür eder muhabbeti yapmış. ben kime sorsam küfür ediyor. bu adam solculuk yapıyordu yahu, allahtan oradan da döndü, şimdi sağı rezil ediyor. bence insanlık tarihi için en güzelini yapıyor. akp'den bol bol oy alması dileğimle...
  • bu röportajlar yüzünden sürekli takip ettiğim babala tv insan akınına uğradı.
    eskiden daha samimi bir ortam vardı kanalda şimdiden sonra bu muhtemelen olmayacak.
    doğu perinçek'e gelecek olursak bu adam beni tedirgin ediyor.
    diğer adaylara göre çok daha az konuşmuş ama çin, iran ve rusya ile ilişkileri şüphe çekici.
  • selehattin demirtaş pkk'nın adamı chp, iyi parti amerikanın oyunu gibi safsatalarını sanırım apo denilen orospu çocuğu ile çektirdiği romantik gelincikli fotoğrafı unutarak söylemiş.
  • doğu perinçek'e göre abd güdümünden çıkıp rusya çin güdümüne geçmek gerekiyor. apo ile çekilen ve gülümsediği foto için ben düşmanıma bile kötü davranamam diyor lan muhalefete ettiğin laflara bak kaç bin insanın katili için söylediğin lafa bak. demokrasi diye diye özellikle chp seçmeninden aldığın emanet imzalar için bile bugün söylediğin sözler ayıptır. doğru olduğuna inandığın için değil ittifaka alınmadığın için söylüyorsun üstelik.