şükela:  tümü | bugün
  • temel karamollaoğlu babala tv'de oğuzhan uğur'un konuğu olmuş ve soruları cevaplandırmış ;

https://www.youtube.com/watch?v=njrvrgpnzp8
  • bilge beyefendi bundan sonra ağzıyla kuş tutsa bile oy alamaz bu milletten
  • doğu perinçek, muharrem ince, meral akşener ve binali yıldırımın da katılacağı erken seçim özel programının ilk ayağı. soruların kalitesi güzel, sohbet sarıyor. çoğumuzun adayı şimdiden bellidir ama ne olursa olsun her adayı sonuna kadar dinlemeli.

tv kanallarında bu kadar yakın bir program hiçbir zaman olmadı. güzel iş yapmış oğuzhan uğur.
  • temel karamollaoğlu nun fikirleri genel olarak hoşuma gidiyor, vaatlerini yerine getirecek potansiyelin olduğuna da inanıyorum. ne yazık ki bizim halkımız biraz daha showman, atıp tutan insanları seviyor. bence siyasilerin kaliteli fikirlerini, iktidara kim geçerse geçsin gerçekleştirmek lazım. (kaliteli ve ülkeye bir şeyler katacak fikirler)
  • tamamını izledim. 'bilge başkan' ifadesinin hakkını gerçek anlamda veren bir cumhurbaşkanı adayı gördüm. gerçekten çok donanımlı, kültürlü ve tecrübeli bir siyasetçi sayın karamollaoğlu. seçilmesi mümkün görünmese de, bilgi ve donanımıyla, yaptığı tespitler, getirdiği çözüm önerileriyle bu seçim sürecinde farklı bir hava oluşturdu. kendisinin fikirleri kesinlikle dikkate değer ve önemli.
  • çok iyi olmuş. televizyonda spikerler reyting ve egoları yüzünden kasıntı triplere giriyorlar. temel karamollaoğlu ulaşamayacağı kitleye öz ve net şekilde ulaştı. oğuzhan çok iyi moderatörlük yaptı. keşke hdp temsilen ahmet şık konuk olsa. kurgusu da çok iyi akıcı
  • "mükemmel bir röportaj olmuş"dedirtmiştir.
    "hastalık iç organlardayken botoksla iyileşmeye çalışmak"benzetmesi on numara oturmuştur.
  • 48 dakikalik video. hitabet yeteneğinin yanında bilgi de olunca çok güzel bir şey çıkmış ortaya. muhalefetten her kim kazanırsa kazansın, bilge dedeyi ekonomi bakanı yapsın. o olmadı milli eğitim bakanı yapsın. o koltuklarda bir kere de hakkeden birisi otursun.
  • oğuzhan uğur'a en ufak sempatim falan yok. vatan partisine şarkı yaptıktan sonra birine 'parasını versinler akp'ye bile şarkı yaparım' diye bi cevabı dolaşıyordu twitterda..

videonun altına ilk defa 48 dk'lık siyasi programı izledim yazan olmuş. bu ünlü youtuberlar gamerlar vs gençlerin ilgisini önemli konulara çekmek için aracı olabilirler. seçim röportajlarını izliyorum gençler o kadar saçmalıyor ki bi kısmı da ben oy vermicem hepsi kötü ben apolitiğim falan diyor. apolitik olma şansınız yok siz öyle sansanız da. yani gençlerin ilgisini politikaya da yöneltmesi olumlu olabilir. bu kadar.