şükela:  tümü | bugün
 • temel karamollaoğlu babala tv'de oğuzhan uğur'un konuğu olmuş ve soruları cevaplandırmış ;

  https://www.youtube.com/watch?v=njrvrgpnzp8
 • bilge beyefendi bundan sonra ağzıyla kuş tutsa bile oy alamaz bu milletten
 • doğu perinçek, muharrem ince, meral akşener ve binali yıldırımın da katılacağı erken seçim özel programının ilk ayağı. soruların kalitesi güzel, sohbet sarıyor. çoğumuzun adayı şimdiden bellidir ama ne olursa olsun her adayı sonuna kadar dinlemeli.

  tv kanallarında bu kadar yakın bir program hiçbir zaman olmadı. güzel iş yapmış oğuzhan uğur.
 • temel karamollaoğlu nun fikirleri genel olarak hoşuma gidiyor, vaatlerini yerine getirecek potansiyelin olduğuna da inanıyorum. ne yazık ki bizim halkımız biraz daha showman, atıp tutan insanları seviyor. bence siyasilerin kaliteli fikirlerini, iktidara kim geçerse geçsin gerçekleştirmek lazım. (kaliteli ve ülkeye bir şeyler katacak fikirler)
 • tamamını izledim. 'bilge başkan' ifadesinin hakkını gerçek anlamda veren bir cumhurbaşkanı adayı gördüm. gerçekten çok donanımlı, kültürlü ve tecrübeli bir siyasetçi sayın karamollaoğlu. seçilmesi mümkün görünmese de, bilgi ve donanımıyla, yaptığı tespitler, getirdiği çözüm önerileriyle bu seçim sürecinde farklı bir hava oluşturdu. kendisinin fikirleri kesinlikle dikkate değer ve önemli.
 • "mükemmel bir röportaj olmuş"dedirtmiştir.
  "hastalık iç organlardayken botoksla iyileşmeye çalışmak"benzetmesi on numara oturmuştur.
 • 48 dakikalik video. hitabet yeteneğinin yanında bilgi de olunca çok güzel bir şey çıkmış ortaya. muhalefetten her kim kazanırsa kazansın, bilge dedeyi ekonomi bakanı yapsın. o olmadı milli eğitim bakanı yapsın. o koltuklarda bir kere de hakkeden birisi otursun.
 • oğuzhan uğur'a en ufak sempatim falan yok. vatan partisine şarkı yaptıktan sonra birine 'parasını versinler akp'ye bile şarkı yaparım' diye bi cevabı dolaşıyordu twitterda..

  videonun altına ilk defa 48 dk'lık siyasi programı izledim yazan olmuş. bu ünlü youtuberlar gamerlar vs gençlerin ilgisini önemli konulara çekmek için aracı olabilirler. seçim röportajlarını izliyorum gençler o kadar saçmalıyor ki bi kısmı da ben oy vermicem hepsi kötü ben apolitiğim falan diyor. apolitik olma şansınız yok siz öyle sansanız da. yani gençlerin ilgisini politikaya da yöneltmesi olumlu olabilir. bu kadar.
 • üşenmedim, izledim. televizyon röportajlarından daha farklı bir tat verdi. genel olarak keyifli bir sohbet olmuş. oğuzhan uğur çanak sorular sormamış ama fazla da sıkıştırmamış.

  selahattin demirtaş'ın pkk bağlantısı ile ilgili soruya, hdp pkk ile arasına mesafe koyamıyor ama bu bir zandır, şüphedir, mahkeme kararını beklemek lazım tarzında, topu masumiyet karinesine atan bir cevap veriyor temel karamollaoğlu.

  http://www.youtube.com/…atch?v=njrvrgpnzp8&t=34m53s (34. dakika 53. saniye sonrası)

  en azından hdp-pkk ilişkisini reddetmemiş ama bence yetersiz bir cevap. neyin zannı, neyin şüphesi temel bey? demirtaş açık açık "başkan apo'nun heykelini dikeceğiz" diyor, öcalan'ı "halkı için 14 yıldır imralı'da bir beton çukurda direnen kürt halk önderi" diye niteliyor. masumiyet karinesi hukuken elbette önemli ancak buradaki bağı siyaseten ve vicdanen göremiyor musunuz temel bey?