şükela:  tümü | bugün
  • efendim biliyorsunuz babalar günü yaklaşıyor. tüketim toplumu der ki babalarımızın halini hatrını sormak yetmez, onlara bir de maddi değeri olan bir hediye almalısınız. öyle ki bu hediyenin değeri hem sizin toplumsal prestijinizi hem de babanıza olan sevginizi gösterir.

ben elbette bu yaklaşıma katılmıyorum. babalarımız bizden iki şey istemektedir. birisi onlarla zaman geçirmemiz, en azından sık sık arayarak hallerini sormamızdır. diğeri ise vatana, millete ve insanlığa hayırlı evlatlar olduğumuzu göstermemizdir.

bu yüzden babalar gününde babamıza ihtiyaç duymayacağı saçma bir hediye almaktansa türkiye'yi içinde bulunduğumuz bu kötü durumdan kurtaracak vizyona sahip adaylara bağış yapıp dekontu babalarımıza göndermeliyiz. başlıkta seçilme ihtimalleri yüksek muhalif adaylara yer vermiş olsam da, siz kendi siyasi görüşünüzü ve babanızın siyasi görüşünü dikkate alarak diğer muhalif adayları desteklemeyi de seçebilirsiniz.

babalar günü seçimden sadece bir hafta önce olduğu için bağışınızı o günü beklemeden yapmanız daha iyi olabilir.

muharrem ince'ye bağış için tıklayınız.

meral akşener'e bağış için tıklayınız.