şükela:  tümü | bugün
  • defalarca anlattığı hikayeyi tekrar tekrar anlatırlar. çocukluğumdan beri dinlediğim hikayeler anilar. bunu daha önce anlatmıştın dediğimdeyse bazuluyor niyeyse. olsun bozulsun napayım kırk kez dinlediğim hikayeye katıla katıla güleyim mi !
  • babamın bana özel bir hikaye anlatmasını gözümde canlandıramadığım için aynı duyguları paylaşamadım maalesef :(
  • kırmayın. kendi dünyalarının önemli bir anısı demek ki. ılk defa duyuyormuş gibi merakla dinleyin. soru sorun, yorum yapın.

zaman gelir babanızın sesini bile unutursunuz da o topraktan bir kerecik seslensin istersiniz.

hem üç günlük dünyada niye üzersiniz ki adamcağızı. çok mu önemli işiniz var. alt tarafı instagramadaki kadınlara bakıp laf yetiştiriyorsunuz. sonra da yapabilirsiniz.

debe editi bencil, bireyselliğe odaklı, kırıp dökmekten zerre korkmayan ve nezaketsiz bir toplum olmaya doğru evrilirken, bu yazıya bu kadar güzel tepkiler geleceğini ummuyordum. hâlâ birilerinin yüreğinde merhamet saklı. çok mutlu oldum. öyleyse umut var demektir. var olun.
  • harika tespittir. her seferinde sanki ilk defa anlatıyormuş gibi aynı heyecanla anlatırlar.
  • +1. benim babamdır. 30 yıldır aynı hikayeler. olsun sağlıklı olsun da, sabaha kadar dinlerim. hep var olsunlar.
  • ben bu başlığı görene kadar zannediyorum ki sadece benim babam anlatıyor.

herkesin babası anlatıyormuş, buna çok sevindim*.

anlatıyorlar efendim durduramıyoruz.
  • sadece babalar değil genel olarak 50 yaşın üzerindeki tüm insanlar bunu yapmaktadır.
  • keşke benim de aynı hikayeyi tekrar tekrar anlatacak bir babam olsaydı.yanlış anlaşılmasın kendisi hayatta ama hiç bizimle olmadığından bu sitemim
  • oha lan benim kızlarda bana diyor, baba aynı hikayeyi daha önce anlatmıştın diye.
    demek ki baba olunca bu ayar default olarak yükleniyor.
  • her seferinde ilk kez dinliyormuş gibi dinlerim. o anların kıymetini bilmek lazım.